Skocz do zawartości

Sklep w Warszawie Piwowar


Rekomendowane odpowiedzi

Godziny otwarcia zmienią się ale nie na 2-3h dziennie tylko normalnie 8, za to będą przesunięte np. pn 19-17, wt 12-20 itp.. tak żeby po pracy czy przed dało się podjechać.

 

To się nazywa elastyczne podejście do klienta, czynne nawet w nocy :)

Wiadomo w jakich godzinach zaciera większość piwowarów ;)

hehe, aż tak dobrze to chyba nie będzie. Miało być 9-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czasami wpadam jak brakuje mi jakiegoś słodu. Towaru jest więcej niż kiedyś. Ceny oczywiście wysokie. Obsługuje teraz gość, który nie ma pojęcia o piwie. Po tym jak przechowują chmiel odradzam go kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokłądnie. Jako awaryjne rozwiązanie może być ale na codzień drogo i chmiel przechowywany na półce...

Szczególnie przy większych zakupach opłaca się zapłacić za przesyłkę a i tak będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie byłem w nim co prawda, ale patrząc na ich stronę to wieje tam pustkami. To samo dotyczy sklepu na Pradze, oferta uboga. Piwodziej? Nie są w stacjonarni sensu stricte. Jest jeszcze inny sensownie zaopatrzony sklep w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inny sensownie zaopatrzony sklep w Warszawie?

 

Niestety nie. Jest jeszcze Centrum domowych alkoholi na Targówku, ale mają dość wysokie ceny, mały wybór chmielu (tylko krajowy), do tego trzymany na półce, w temperaturze pokojowej oraz skromny wybór drogich drożdży (również poza lodówką). Wpadam tam tylko po drobne rzeczy i awaryjnie po słody strzegomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koniec sklepu Piwowar ?

 

Czyżby nastał koniec tego sklepu? Strona internetowa nie działa, telefony są wyłączone (kom. i stacjonarny), czy może ktoś coś wie.

 

Może uda mi się dzisiaj podjechać i sprawdzić, trochę szkoda by było bo istnieli od dawna i pewnie wiele osób od nich zaczynało swoją przygodę z warzeniem.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koniec sklepu Piwowar ?

 

Czyżby nastał koniec tego sklepu? Strona internetowa nie działa, telefony są wyłączone (kom. i stacjonarny), czy może ktoś coś wie.

 

Może uda mi się dzisiaj podjechać i sprawdzić, trochę szkoda by było bo istnieli od dawna i pewnie wiele osób od nich zaczynało swoją przygodę z warzeniem.

 

Pozdrawiam

Piotr

 

I jak, udało się?

Czy ktoś się orientuje czy sklep nadal działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

to już chyba koniec Piwowara :( , trochę osób tam rozpoczęło swoją przygodę z browarnictwem, cóż szkoda .

 

Piotr

Również rozpocząłem przygodę z tym sklepem, wielka szkoda.

 

Dziś jadę na Stalową zobaczymy jak tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.