Skocz do zawartości

Nalwak do piwa


KAPSEL-CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam 4 kegi po pepsi. Kupiłem już szybkozłączki, reduktor.

W planach jest jeszcze butla CO2 1,6kg(masa pustej).

 

Do pełnego zestawu brakuje nalewaka lub kranika.

 

Jakie koledzy mają rozwiązania. Zależy mi na prostym i tanim rozwiazaniu.

 

Zastanawiam się nad nalewaniem:

 

1. http://allegro.pl/nalewak-do-piwa-krups-heineken-beertender-i1564662228.html

2. http://allegro.pl/nalewak-do-piwa-piwo-pipa-clatronic-bz-3233-i1563680745.html

 

Rozwiązanie, myśl przewodnia nad takim urządzeniem, proste tanie czy warte zachodu ??

 

Chodzi o przerobienie takiej maszynki by chłodziła beczkę z piwem ze stali nierdzewnej lub innej. Przerabiamy to w ren sposób, by piwo z kega przechodziło przez beczkę i chłodziło piwo które będzie trafiało do kufla. Zamiast beczki mógł by być waż do piwa na tyle długi by chłodził piwo w wężu które trafia do kufla.

Co do chłodzenia w lecie piwa mam studnię, w której woda jest w lecie tak zimna że łupie po zębach. Kegator, na razie odpada, a tu, szybko, chłodzimy pifko. na początku imprezy może pójść więcej piwa, ale potem urządzenie wyrobi się z chłodzeniem złotego napoju.

 

Pytania:

 

1. Czy warto przetestować coś takiego.

2. kupić nalewak barowy

3. kupić kran do wody ze stali nierdzewnej i zamontować zaraz przy szybkozłączce ??

4. Inne testowanie i sprawdzone opcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.