Skocz do zawartości

Browamator- zmiany.


Rekomendowane odpowiedzi

Na BA sprzęt zamawiałem dwa razy i jestem umiarkowanie zadowolony. O ile dobrze pamiętam to zamówienie sprzed kilku lat zostało zrealizowane bez większych problemów, termin dostawy był w górnych granicach widełek, ale wtedy większość sklepów internetowych wysyłkę prowadziła dość leniwie.

Zamówienie sprzed kilku tygodni opóźnione o ok. 2 dni, zaproponowali dorzucenie jakiegoś gratisu, a jako że nie spieszyło mi się specjalnie to poprosiłem, aby nie kłopotali się z wyborem gratisu tylko niech dorzucą piro 100g. Paczka została wysłana dwa dni później z bonusem.

W przyszłości może raz na jakiś czas skorzystam, generalnie wybór produktów mają szeroki, ale ceny wysokie i czas wysyłki zbyt długi, jak na dzisiejsze standardy. Jeśli wiadomo, że są mocno obciążeni i nie wyrabiają się z wysyłką to powinno się znaleźć jakieś info na stronie.

 

 

http://www.browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=7&przedm=21486004&=Komunikat_-_mo%BFliwe_op%F3%BCnienia_w_realizacji_zam%F3wie%F1_-_pa%BCdziernik_2013.&sess_id=30480707000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rowniez odradzam zakupy w BA, czas realizacji zamowienia to jakis zart [ mowa oczywiscie o produktach, ktore podobno sa na magazynie ]. Jeszcze dodam, ze mialem oferowany "maly gratis" jako zadoscuczynienie, ktorego i tak nie otrzymalem.Najbardziej rozbawilo mnie tlumaczenie: przy nastepnym zamowieniu gratis zostanie dolaczony ;] Chyba nawet rabat 50% by nie sprawil ze jeszcze kiedys zloze u nich zamowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi pasuje coś u nich zamówić :/ Miałem już nauczkę i drugi raz nie popełnię tego błędu do puki nie poprawią się z czasem realizacji zamówienia. Szkoda bo mają dobry asortyment i nie najgorsze ceny.

Edytowane przez Gąska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tłumaczenie od tygodnii o przeprowadzce magazynu jakoś do mnie nie trafia. Co oni tam mają pierdylion ton towaru ? Firma przeprowadzkowa potrafi w jeden dzień przerzucić pół osiedla na drugi koniec miasta. Cała sytuacja raczej przedstawia się następująco, ze priorytetem dla BA są większe podmioty, niż browarki domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

INFO z Strony BA :

3 tygodnie wolnego

 

"Uprzejmie zawiadamiamy, że od czwartku 19 grudnia 2013 r. do wtorku 8 stycznia 2014 r. potrwa przerwa świąteczno-noworoczna w Browamatorze.

Biuro BA będzie zamknięte a możliwość składania zamówień w sklepie internetowym - zablokowana.

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone do czasu zablokowania sklepu - jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego - zostaną wysłane do końca tego roku. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.