Skocz do zawartości

Browamator- zmiany.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już tam nie zamawiam, wkurza mnie czekanie na wysyłkę 10 dni, nawet jak mi się nie spieszy.

Coraz więcej jest sklepów, więc jest wybór. Jak chcą dalej tracić klientów to ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być sklep internetowy ? po 5 czy 6 dniach od zamówienia 2 paczki drożdży potrafią odpowiedzieć na maila , że pisze realizacja do 7 dni. Dziękuję są lepsze sklepy piwowarskiei i to je polecam znajomym oraz rozpoczynającym przygodę z piwowarstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie dać zarobić Piwodziejowi

 

faktycznie ostatnio przeginają z czasem dostawy , za plus muszę dodać że 50 kapsli gratis dodali + przeprosiny

 

Tylko nie kapsle, ostatni zakup tysiąca sztuk już mi starczy ale jakieś drożdże... mogą być:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ostatnio przeginają z czasem dostawy , za plus muszę dodać że 50 kapsli gratis dodali + przeprosiny

A mi nic nie dali :monster:. Wysłali paczkę dopiero jak napisałem, że ze względu na przedłużający się czas realizacji zamówienia (jakieś 10 dni) będę zmuszony złożyć reklamację i zrezygnować. Zaznaczyłem nawet, że jeśli zdecydują się jednak na wysłanie zamówienia to mile widziany byłby jakiś drobiazg chociaż w ramach rekompensaty, ale nie doczekałem się nawet słowa wyjaśnienia. Od tamtej pory nie korzystam już z usług BA. Jest sporo sklepów, a pierwszy z jakiego skorzystałem (Twój Browar) wysłał mi paczkę na następny dzień po zamówieniu. Zamówienie otrzymałem na trzeci dzień od dnia zamówienia! Pozytywnie mnie zaskoczyli, polecam!

Edytowane przez Gąska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być sklep internetowy ? po 5 czy 6 dniach od zamówienia 2 paczki drożdży potrafią odpowiedzieć na maila , że pisze realizacja do 7 dni. Dziękuję są lepsze sklepy piwowarskiei i to je polecam znajomym oraz rozpoczynającym przygodę z piwowarstwem.

 

Co fakt, to fakt. Z drugiej strony wysyłka za darmo (powyż. 350 zł, do 40 kg) jest też nie do pogardzenia... No, i rabaty również.

Edytowane przez vojtol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się też dzisiaj rozczarowałem - zamówienie złożone w czwartek tydzień temu wieczorem i opłacone kartą kredytową.

Na moje zapytanie o wysyłkę dzisiaj dostałem maila, że nie wyślą paczki dziś (7 dzień od zamówienia) a dopiero w przyszłym tygodniu!. A miałem takie piękne plany warzelnicze na weekend. Powinni zmienić na stronie napis "termin dostawy do 7 dni" na "termin dostawy: jak się nam zechce zabrać do roboty". Prawdopodobnie ostatnie zamówienie w BA - szkoda bo wybór mają dobry, a takimi głupimi zagraniami tracą klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy zamawiałem w BA. Pierwszy raz przesyłka po tygodniu, jak dla mnie żaden szał, w sprawie drugiej przesylki dzwonilem po dziesięciu dniach i dostałem kapsle gratis :/

Dwa kolejne zamówienia u Dori, i pomimo informacji o możliwym opóźnieniu przesyłek, paczki trafiały do mnie bardzo szybko. No i wypracowałem sobie już u niej dwu procentowy rabat. :D

Edytowane przez Krzysztoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wypracowałem sobie już u niej dwu procentowy rabat. :D

a dla mnie czas więcej wart pieniędzy

 

Ptawdę mówiąc (a włąściwie - pisząc) nie bardzo wiem, co chcesz mi zasugerować.

Edytowane przez Krzysztoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyłeś, przy informacji o rabacie wstawiłem wyszczerzonego emota. Rabat był póki co niewielki. Wolę dopłacić kilka zlotych, aby zakupiony towar mieć szybko u siebie. I dlatego kolejne zakupy raczej też w HB.

Edytowane przez Krzysztoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ostatnio przeginają z czasem dostawy , za plus muszę dodać że 50 kapsli gratis dodali + przeprosiny

A mi nic nie dali :monster:. Wysłali paczkę dopiero jak napisałem, że ze względu na przedłużający się czas realizacji zamówienia (jakieś 10 dni) będę zmuszony złożyć reklamację i zrezygnować. Zaznaczyłem nawet, że jeśli zdecydują się jednak na wysłanie zamówienia to mile widziany byłby jakiś drobiazg chociaż w ramach rekompensaty, ale nie doczekałem się nawet słowa wyjaśnienia. Od tamtej pory nie korzystam już z usług BA. Jest sporo sklepów, a pierwszy z jakiego skorzystałem (Twój Browar) wysłał mi paczkę na następny dzień po zamówieniu. Zamówienie otrzymałem na trzeci dzień od dnia zamówienia! Pozytywnie mnie zaskoczyli, polecam!

Może spojrzeli na historię moich zakupów :) trochę tego było... Mi wczoraj podpadł Piwodziej , dawno temu kupiłem u nich zestaw na Foreign Stouta , to że pakują wszystkie słody w jeden za delikatny worek który pruje się od patrzenia na niego to pikuś , gorzej że zgubiłem instrukcję a że tam było kilka chmieli więc chciałem mieć pewność ci ile i kiedy do gara , napisałem maila żeby dosłali i cisza więc z mojej strony też będzie cisza , z nowymi zamówieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ostatnio przeginają z czasem dostawy , za plus muszę dodać że 50 kapsli gratis dodali + przeprosiny

A mi nic nie dali :monster:. Wysłali paczkę dopiero jak napisałem, że ze względu na przedłużający się czas realizacji zamówienia (jakieś 10 dni) będę zmuszony złożyć reklamację i zrezygnować. Zaznaczyłem nawet, że jeśli zdecydują się jednak na wysłanie zamówienia to mile widziany byłby jakiś drobiazg chociaż w ramach rekompensaty, ale nie doczekałem się nawet słowa wyjaśnienia. Od tamtej pory nie korzystam już z usług BA. Jest sporo sklepów, a pierwszy z jakiego skorzystałem (Twój Browar) wysłał mi paczkę na następny dzień po zamówieniu. Zamówienie otrzymałem na trzeci dzień od dnia zamówienia! Pozytywnie mnie zaskoczyli, polecam!

Może spojrzeli na historię moich zakupów :) trochę tego było... Mi wczoraj podpadł Piwodziej , dawno temu kupiłem u nich zestaw na Foreign Stouta , to że pakują wszystkie słody w jeden za delikatny worek który pruje się od patrzenia na niego to pikuś , gorzej że zgubiłem instrukcję a że tam było kilka chmieli więc chciałem mieć pewność ci ile i kiedy do gara , napisałem maila żeby dosłali i cisza więc z mojej strony też będzie cisza , z nowymi zamówieniami.

 

Napisałem powyżej że słody były w jednym worze a to Twój Browar taka lipę robi , prostuje z potrzeby pisania o faktach . Piwodziej wysłał wszystko osobno , jak należy.

Edytowane przez pepe11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Widzę, że ostatni wpis w lutym a sklep nadal nie spieszy się z realizacją zamówień. Pierwsze zamówienie, które złożył kolega było realizowane ponad tydzień. No ok. Równo tydzień temu złożyłem i opłaciłem swoje zamówienie. Nadal cisza. Napisałem maila gdzie jest towar to się dowiedziałem że mają szczyt sezonu piwowarskiego i winiarskiego, że przenoszą się w inną część magazynu, że zmieniają system IT. So what? Mogli by chociaż umieścić info na stronie, że zamówienia realizują z dwu tygodniowym opóźnieniem. Olał bym i zamówił gdzie indziej a tak czekam z palcem w nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też dwukrotnie w BA czekałem na realizację zamówienia 9 dni. To jest irytujące, że zapłacisz kasę, masz czas na warzenie zarezerwowany i musisz przekładać bo codziennie widzisz "wysłano do pakowania".

W sumie to zmotywowało mnie to odwiedzania "Sklepu z Innej Beczki" u Kolomar`a i jestem bardzo zadowolony biorąc pod uwagę że mam go paręnaście km od domu więc odbiór osobisty, a przy okazji zawsze pogadamy i czegoś nowego się nauczę :)

Bolączką jest to że nie ma jeszcze tak rozbudowanego asortymentu i np. chmielu lub jakiegoś słodu trzeba szukać w innym sklepie a ja już taką mam naturę że zawsze kombinuję więc dostęp do wszystkich słodów i chmieli byłby pomocny. Cóż, najlepszy sposób to robienie zapasów na przyszłe planowane warki :) Podstawowe "pod nosem" a reszta w innym sklepie z wyprzedzeniem czasowym :D

Edytowane przez Serpiente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolączką jest to że nie ma jeszcze tak rozbudowanego asortymentu i np. chmielu lub jakiegoś słodu trzeba szukać w innym sklepie a ja już taką mam naturę że zawsze kombinuję więc dostęp do wszystkich słodów i chmieli byłby pomocny. Cóż, najlepszy sposób to robienie zapasów na przyszłe planowane warki :) Podstawowe "pod nosem" a reszta w innym sklepie z wyprzedzeniem czasowym :D

 

zerknij tu w przyszłych poszukiwaniach:

http://cml.dokuro.org/beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem bardzo zadowolony z moich pierwszych i chyba jedynych zakupów w BA. Towar zamawialem 3.10 i płaciłem karta wiec płatność natychmiastową, a wpis że skierowano do pakowania pojawił się już następnego dnia. Paczka doszła, jak dobrze pamiętam, 17.10 przy czym aż 2 dni zajęły poczcie polskiej na dostarczenie mi przesyłki i tyko z poczty mogę być niezadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w BA cały sprzęt do warzenia, a tydzień później w CP 3 zestawy surowców. Paczka ze sprzętem doszła po surowcach :/ . W mailu zwróciłem im uwagę na długie terminy to odpisali mi, że jest sezon, a poza tym przenoszą magazyn. Kto w sezonie robi przenosiny magazynu ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czas realizacji masakra. Kupiłem tam raz grifo HD - nigdzie już nie było, no i mozna było zapłacić kartą - wiedziałem wcześniej, że czas realizacji będzie długi, więc byłem przygotowany.

Ale jakbym coś na szybko potrzebował, to BA byłby moim ostatnim wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BA sprzęt zamawiałem dwa razy i jestem umiarkowanie zadowolony. O ile dobrze pamiętam to zamówienie sprzed kilku lat zostało zrealizowane bez większych problemów, termin dostawy był w górnych granicach widełek, ale wtedy większość sklepów internetowych wysyłkę prowadziła dość leniwie.

Zamówienie sprzed kilku tygodni opóźnione o ok. 2 dni, zaproponowali dorzucenie jakiegoś gratisu, a jako że nie spieszyło mi się specjalnie to poprosiłem, aby nie kłopotali się z wyborem gratisu tylko niech dorzucą piro 100g. Paczka została wysłana dwa dni później z bonusem.

W przyszłości może raz na jakiś czas skorzystam, generalnie wybór produktów mają szeroki, ale ceny wysokie i czas wysyłki zbyt długi, jak na dzisiejsze standardy. Jeśli wiadomo, że są mocno obciążeni i nie wyrabiają się z wysyłką to powinno się znaleźć jakieś info na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.