Skocz do zawartości

Browamator- zmiany.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prosta, schludna, czytelna ... i tak ma być. Trzeba się przyzwyczaić. Jedyna rzecz która by się przydała to w danej kategorii produktowej filtrowanie wyników. Ale to już takie czepialstwo ze mnie wyłazi :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie chodzi wolno jak krew z nosa.

No właśnie, już miałem pisac, że trochę wolniej działa niż poprzednio, ale myślałem, że to tylko coś u mnie...

 

Ja sobie życzę tylko zmiany formy odnośników na bardziej przyjazny.

Linki zostały po staremu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jak ładna - na razie chodzi wolno jak krew z nosa.

Wolno' date=' oj wolno i do tego zdarza się, że samo z siebie coś wpada do koszyka zakupowego lub z niego znika. :P[/quote']

U mnie:

Wartość zamówienia: 963 zł. 39 gr.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za wszystkie komentarze, jest mi bardzo miło, że zmiany na stronie BA wywołują Wasze zainteresowanie :)

 

Oczywiście wdrożenie nowej grafiki i kilku usprawnień spowodowało pewne zamieszanie na łączach, co w pierwszych kilkunastu godzinach objawiało się miejscami zmuleniem strony i nieprzewidywalnymi ruchami w koszykach. Podobnoż wszystko powinno już być w normie.

 

A jedną z planowanych zmian wprowadziliśmy już teraz, czyli słody za grosze :)

 

Zyczę wszystkim Wesołych Świąt !

 

Aha - jeszcze jedna ważna rzecz - mam nadzieję, że po przyjacielsku przygarniecie do tutejszego, zacnego grona Forowiczów z zamkniętego od 20 kwietnia Forum BA ?

Edytowane przez Zdrój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie dzisiaj zamówienie w BA (sztobry) już mam dawać "realizuj zamówienie" i okazuje się, że jestem zalogowany na czyjeś konto! Oczywiście w profilu wszystkie dane osobowe delikwenta, dokładny adres i telefon. To może tłumaczyć dlaczego w koszyku pojawiają się i znikają produkty. Uważam, że jest to krytyczny błąd na stronie i na miejscu administratorów wyłączył bym możliwość logowania w sklepie do momentu ustalenia błędu.

 

Jeśli robicie zakupy w BA sprawdzajcie czy jesteście poprawnie zalogowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy akcja sprzedaży sztorbów w BA już się zakończyła, czyżbym przegapił, czy nie moge odnaleźć na stronie ?

kupiłem działkę z myślą o własnym chmielniku a tu co ? :rolleyes:

Można było zamawiać od 21 do 25 kwietnia, wczoraj i dziś wysyłają, ja dziś otrzymałem 2 x marynka i 2 x lubelski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy akcja sprzedaży sztorbów w BA już się zakończyła' date=' czyżbym przegapił, czy nie moge odnaleźć na stronie ?

kupiłem działkę z myślą o własnym chmielniku a tu co ? :rolleyes:[/quote']

Można było zamawiać od 21 do 25 kwietnia, wczoraj i dziś wysyłają, ja dziś otrzymałem 2 x marynka i 2 x lubelski.

No niestety to nie do końca prawda z tym terminem wysyłki . Ja nie dostałem paczki do dzisiaj (mamy 5 maja !!). Jest już prawie tydzień po ostro reklamowanym terminie odbioru paczek. Zastanawiam się (o ile paczka dotrze) czy jest sens wysadzac te sztobry.

 

I ktoś powie że nie ma cudów. Dokładnie po 70 minutach od ukazania się tego postu status zamówienia w BA zmienił się z "Gotowe do wysyłki" na "Wysłane". Nie rozwiewa to oczywiście moich obaw co do kondycji sztobrów.

Edytowane przez pedro22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku nie mogłem odebrać sztobrów przed samym długim weekendem i przetrzymali mi je kilka dni (żeby nie leżały na magazynie firmy kurierskiej). Przyjęły się wszystkie 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zmiany zmianami ale wysyłać mogliby szybciej. Siedze w domu na zwolnieniu a towaru nie ma...

 

spójrz na datę tego wątku ... ;)

 

Zdaje sobie sprawę, że to ODKOP ale gdzieś musiałem się wyżalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.