Skocz do zawartości

Browamator- zmiany.


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że Browamator planuje od jutra poważną zmianę szaty graficznej i usprawnienia sklepu, m.in. mają dojść płatności elektroniczne. Tu link: http://browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=7&przedm=11317263&=Browamator_-_ZMIANY_-_20.04.2011&sess_id=13981222830

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od kilkunastu lat "siedzę" trochę w branży internetowej, więc śmiem twierdzić że strona Browamatora nawet w 2002 r. nie była szczytem nowoczesności.:)

Ale w sumie najważniejsze że działała i łatwo można było zrobić zakupy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu! Dotychczasowa strona wyglądała jak skansen internetu ;)

To może przeszkadzać tylko komuś' date=' kto się na tym zna.

Ja wygodnie dokonywałem tam zakupów. :P[/quote']

No tak, u mnie to zboczenie zawodowe. Oczywiście, że zakupy da się zrobić i to nawet nie tak trudno, ale wizytówka dobra to nie była, szczególnie dla ludzi odwiedzających stronę po raz pierwszy. Nikt mi nie powie, że za pierwszym razem bez problemów zrobił zakupy w BA :)

 

W każdym razie teraz będzie wygodniej i dla starych wyjadaczy i dla tych, którzy zakupy będą robić po raz pierwszy. Tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przeszkadzać tylko komuś, kto się na tym zna. ...

Tak, więcej wiesz -> więcej zauważasz -> więcej niedoskonałości tego świata ci przeszkadza.

Z powyższego powodu, nie zdecyduję się raczej na kurs sensoryczny - jeszcze okaże się, że po zanalizowaniu moich piw i stwierdzeniu niewątpliwych mankamentów, przestaną mi smakować ;)

I co wtedy, dążenie do doskonałych - a jak 'doskonałe' nie będą TYM? Masówka? ...

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przeszkadzać tylko komuś' date=' kto się na tym zna. ...[/quote']

Tak, więcej wiesz -> więcej zauważasz -> więcej niedoskonałości tego świata ci przeszkadza.

Z powyższego powodu, nie zdecyduję się raczej na kurs sensoryczny - jeszcze okaże się, że po zanalizowaniu moich piw i stwierdzeniu niewątpliwych mankamentów, przestaną mi smakować ;)

I co wtedy, dążenie do doskonałych - a jak 'doskonałe' nie będą TYM? Masówka? ...

:P

Haha, i tak jesteś stracony, skoro warzysz własne piwo. Było zostać przy marketowym jasnym lagerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że coś zmieniają. Jakoś ja zawsze byłem irracjonalnie uprzedzony do Browamatora - coś mi się w tym sklepie zawsze nie podobało. Nie wiem, czy chodziło o wygląd, zobaczymy czy teraz się przełamię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zmiana szaty strony też zmieni pakowanie słodów 5kg.

Ażeby w trakcie transportu się nie rozwalały.? :P

Nigdy nie miałem tego problemu w BA. Wręcz przeciwnie, uważam, że zawsze dostawałem solidnie zapakowane słody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Archiwum Forum z lat 2002-2011 dostępne będzie także po zmianie szaty graficznej Browamatora.

Szkoda zamknąć do szuflady tyle wartościowych informacji. Poza tym lektura wpisów z początków piwowarstwa domowego w Polsce (2002) to w ogóle atrakcja :-)

 

Wszystkim Forowiczom dziękuję za ostatnie wspólne 9 lat. Do usłyszenia i do zobaczenia !

Autor

Zdrój"

 

Zrzut z forum Browamatora :P Więc archiwum oczywiście zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, CP ma swoje mankamenty, tj. z zakupami u nich problemów jakiś wielkich nie miałem. Ale kasujący się koszyk pod Firefoxem i możliwość zakładania kont w odwiecznym przygotowaniu potrafi zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.