Skocz do zawartości

VIII WWP Wrocław


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wiem który namiot, tylko pytam się w jakim celu. Jeśli chcielibyśmy werbować członków to spośród piwowarów domowych, a Ci będą w lochach. Namiot w parku jest bezcelowy, a ktoś musiałby tam siedzieć i go pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem który namiot, tylko pytam się w jakim celu. Jeśli chcielibyśmy werbować członków to spośród piwowarów domowych, a Ci będą w lochach. Namiot w parku jest bezcelowy, a ktoś musiałby tam siedzieć i go pilnować.

Chodzi mi o to

będziemy rozstawiać na piwnych i piwowarskich festynach. Pod jego czterokolorowym dachem będzie można pogadać "trzy po trzy" o piwie i sztuce piwowarskiej a także nabyć najnowszy numer kwartalnika PSPD "Piwowar", czy wypełnić formularz deklaracji wstąpienia w szeregi stowarzyszenia

Jak napisałem nie koniecznie namiot , może stoisko w podziemiach?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale generalnie PSPD będzie tam oficjalnie miało stanowisko, czy nie ?

Czy oficjalnie to się okaże. Póki co jest taka koncepcja, żeby pspd members skupili się w jednym miejscu. Padł pomysł wspólnych identyfikatorów. Ja póki co mam na głowie Święta i kurs sędziowski. Potem pomyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po Żywcu druga najważniejsza impreza, dlatego też pytam :)

Paru członków będzie. No ale Ty będziesz na stoisku HB, Ziemek Pinty itd. Ja jestem wolny, więc powiedzmy, że będę reprezentował PSPD i skupiał wokół siebie pozostałych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Było bardzo sympatycznie. Trochę dziwne uczucie (oczywiście w sensie pozytywnym) zobaczyć na żywo osoby znane z fotografii z imprez piwowarskich, a byłam po raz pierwszy na imprezie z piwowarami domowym :) Widziałam też kilka osób, które były ze mną na ostatnim kursie sensorycznym Browarzyciela. Spośród próbowanych piw najbardziej zapadł mi w pamięci Koelsch ze stoiska PSPD (nie dostrzegłam niestety na etykiecie kto go warzył, bo kufel podał mi kolega, a nie miałam okazji dopytać) i Roggen od Diebelsa. Na pytanie dotyczące czasu filtracji, uśmiechnięty od ucha do ucha odpowiedział, iż "jedyne 6 godzin". Nie ma to jak poczucie humoru :)

Rozbroiła mnie pewna sytuacja: otóż pewne osoby, przechodząc nieopodal stoiska, gdzie lano piwo z beczki z logo "piasta", stwierdziły, że idą dalej, bo tu nie ma sensu prosić o nalanie piwa do kufli, bo leją "piasta"... Miałam ubaw do końca dnia.

Dopiero teraz piszę o wrażeniach, ale ostatnio nie miałam za bardzo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród próbowanych piw najbardziej zapadł mi w pamięci Koelsch ze stoiska PSPD (nie dostrzegłam niestety na etykiecie kto go warzył, bo kufel podał mi kolega, a nie miałam okazji dopytać).

Obawiam się, że pod PSPD były co najmniej dwa Koelsche - od Indy'ego i od Markusa. Być może ktoś jeszcze miał. Ciężko będzie ustalić "winnego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbroiła mnie pewna sytuacja: otóż pewne osoby, przechodząc nieopodal stoiska, gdzie lano piwo z beczki z logo "piasta", stwierdziły, że idą dalej, bo tu nie ma sensu prosić o nalanie piwa do kufli, bo leją "piasta"... Miałam ubaw do końca dnia.

.

Muszę zamalować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbroiła mnie pewna sytuacja: otóż pewne osoby' date=' przechodząc nieopodal stoiska, gdzie lano piwo z beczki z logo "piasta", stwierdziły, że idą dalej, bo tu nie ma sensu prosić o nalanie piwa do kufli, bo leją "piasta"... Miałam ubaw do końca dnia.

.[/quote']

Muszę zamalować :)

Jedna laska pytała mnie czy tu leją piasta :rolleyes: i musiałem ją mocno uświadamiać, że to opakowanie zastępcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbroiła mnie pewna sytuacja: otóż pewne osoby' date=' przechodząc nieopodal stoiska, gdzie lano piwo z beczki z logo "piasta", stwierdziły, że idą dalej, bo tu nie ma sensu prosić o nalanie piwa do kufli, bo leją "piasta"... Miałam ubaw do końca dnia.

.[/quote']

Muszę zamalować :)

Jedna laska pytała mnie czy tu leją piasta :rolleyes: i musiałem ją mocno uświadamiać, że to opakowanie zastępcze :)

Z jednej jest logo Piasta a z drugiej moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.