Skocz do zawartości

VIII WWP Wrocław


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bede, ale nie wiem o ktorej mam tam juz byc. wiem, ze konkurs jest o 2pm 7maja.

ale o ktorej mam tam juz byc?? nigdy nie bylem wiec nie wiem...

Niespecjalnie liczyłbym na szybkie rozwiązanie konkursu :beer: może się to przeciągnąć do poniedziałku :beer:

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede' date=' ale nie wiem o ktorej mam tam juz byc. wiem, ze konkurs jest o 2pm 7maja.

ale o ktorej mam tam juz byc?? nigdy nie bylem wiec nie wiem...[/quote']

Niespecjalnie liczyłbym na szybkie rozwiązanie konkursu :beer: może się to przeciągnąć do poniedziałku :beer:

a ci co biora udzial w konkursie widza jury jak ocenia/dyskutuje, czy to sie dzieje ''za zamkniekymi drzwiami''??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede' date=' ale nie wiem o ktorej mam tam juz byc. wiem, ze konkurs jest o 2pm 7maja.

ale o ktorej mam tam juz byc?? nigdy nie bylem wiec nie wiem...[/quote']

Niespecjalnie liczyłbym na szybkie rozwiązanie konkursu ;) może się to przeciągnąć do poniedziałku :beer:

a ci co biora udzial w konkursie widza jury jak ocenia/dyskutuje, czy to sie dzieje ''za zamkniekymi drzwiami''??

Nawet jury nie zobaczysz :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie liczyłbym na szybkie rozwiązanie konkursu ;) może się to przeciągnąć do poniedziałku :beer:

a ci co biora udzial w konkursie widza jury jak ocenia/dyskutuje' date=' czy to sie dzieje ''za zamkniekymi drzwiami''??[/quote']

Nawet jury nie zobaczysz :beer:

W zeszłym roku można było zobaczyć, ale fakt w tym raczej nie sądzę. Ale akurat to żaden Spaß zobaczyć jury. Tam będzie mnóstwo różnych atrakcji, a największą jest możliwość spotkania się w realu, ze znajomymi z virtualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku można było zobaczyć, ale fakt w tym raczej nie sądzę. Ale akurat to żaden Spaß zobaczyć jury. Tam będzie mnóstwo różnych atrakcji, a największą jest możliwość spotkania się w realu, ze znajomymi z virtualu.

Nie widziałem :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.