Jump to content
Sign in to follow this  
anteks

VIII WWP Wrocław

Recommended Posts

Będę

Widziałem mapkę ze stoiskiem :beer:

Jeśli sie nic nie tfu tfu tfu to tradycyjnie przybędę na chwilę z 2-3 kegami do degustacji

Edited by anteks

Oj, ja znów tradycyjnie w szkole więc nie przybędę. Szkoda, bo coś mi to weszło w krew. :beer:

Ja bardzo chciałbym być, ale będę wiedział na 100% dopiero w ostatniej chwili.

Będę

Widziałem mapkę ze stoiskiem :beer:

Jeśli sie nic nie tfu tfu tfu to tradycyjnie przybędę na chwilę z 2-3 kegami do degustacji

Będziesz brał może schładziarkę??

Może mógłbym się podpiąć?

Jeśli niebo nie zwali się na głowę, to pojawię się. Choć ostatnio kataklizmy mnie nawiedzają regularnie... :) Ale czas już poznać piwowarów nie tylko od strony forum :beer:

Mnie się wczoraj ziemia zwaliła na głowę (a w zasadzie odwrotnie :)), ale oczywiście, że będę ze skrzynką :beer:

bede, ale nie wiem o ktorej mam tam juz byc. wiem, ze konkurs jest o 2pm 7maja.

ale o ktorej mam tam juz byc?? nigdy nie bylem wiec nie wiem...

Niespecjalnie liczyłbym na szybkie rozwiązanie konkursu :beer: może się to przeciągnąć do poniedziałku :beer:

Edited by josefik

bede' date=' ale nie wiem o ktorej mam tam juz byc. wiem, ze konkurs jest o 2pm 7maja.

ale o ktorej mam tam juz byc?? nigdy nie bylem wiec nie wiem...[/quote']

Niespecjalnie liczyłbym na szybkie rozwiązanie konkursu :beer: może się to przeciągnąć do poniedziałku :beer:

a ci co biora udzial w konkursie widza jury jak ocenia/dyskutuje, czy to sie dzieje ''za zamkniekymi drzwiami''??

bede' date=' ale nie wiem o ktorej mam tam juz byc. wiem, ze konkurs jest o 2pm 7maja.

ale o ktorej mam tam juz byc?? nigdy nie bylem wiec nie wiem...[/quote']

Niespecjalnie liczyłbym na szybkie rozwiązanie konkursu ;) może się to przeciągnąć do poniedziałku :beer:

a ci co biora udzial w konkursie widza jury jak ocenia/dyskutuje, czy to sie dzieje ''za zamkniekymi drzwiami''??

Nawet jury nie zobaczysz :beer:

Niespecjalnie liczyłbym na szybkie rozwiązanie konkursu ;) może się to przeciągnąć do poniedziałku :beer:

a ci co biora udzial w konkursie widza jury jak ocenia/dyskutuje' date=' czy to sie dzieje ''za zamkniekymi drzwiami''??[/quote']

Nawet jury nie zobaczysz :beer:

W zeszłym roku można było zobaczyć, ale fakt w tym raczej nie sądzę. Ale akurat to żaden Spaß zobaczyć jury. Tam będzie mnóstwo różnych atrakcji, a największą jest możliwość spotkania się w realu, ze znajomymi z virtualu.

W zeszłym roku można było zobaczyć, ale fakt w tym raczej nie sądzę. Ale akurat to żaden Spaß zobaczyć jury. Tam będzie mnóstwo różnych atrakcji, a największą jest możliwość spotkania się w realu, ze znajomymi z virtualu.

Nie widziałem :beer: