Skocz do zawartości

Prośba o pomoc - wypełnienie ankiety na temat piwa :)


Acia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim i właśnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Mój temat odbiega troszkę od standardowych tematów prac pisanych na moim kierunku czyli turystyce i rekreacii. Mianowicie brzmi on "Browar i marka Bosman jako produkt turystyczny Szczecina". Do pracy opracowano ankietę na temat Bosmana. I tu właśnie kieruję swoją prośbę do Państwę o wypełnienie jej w miarę możliwości, czasu i ochoty ;)

 

Link do ankiety:

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/55282/rozpoznawalnosc-popularnosc-i-skojarzalnosc-marki-bosman.html

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... kolejna ankieta o piwie ograniczająca ten temat tylko i wyłącznie to "koncernówek". Mimo to wypełniłem, choć chyba moje odpowiedzi będą odstawać dość mocno od "normy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coelian czy ja dobrze pamiętam, czy w Cieszynie był kiedyś pub Bosmana ?

Kurczę.... zastanawiam się.... coś mi świta...

 

EDIT. Nie był to kiedyś "CAMEL" ?? Róg Kronprinzessin Stephaniestraße (Głęboka) i Landhausgasse (Sejmowa)?

:)

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jest to, że 168 osób deklaruje wyższe wykształcenie, a jednocześnie 123 są uczniami/studentami (na 250 ankietowanych).

Jak głosi stara prawda:

Nie widze problemu. Jeśli ktoś ma licenciat, albo inżyniera i robi magistra to będzie się zaliczać do tej grupy. Po drugie tak jak ja, mam jednego inż z polski teraz robie drugiego w uk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jest to, że 168 osób deklaruje wyższe wykształcenie, a jednocześnie 123 są uczniami/studentami (na 250 ankietowanych).

Jak głosi stara prawda:

Są trzy rodzaje kłamstwa:

- kłamstwo

- bezczelne kłamstwo

- statystyka

Ja tak zaznaczyłem, zgodnie z prawdą - mgr inż. w kieszeni, ale status studenta posiadam nadal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo wszytskim, którzy do tej pory wypełnili ankietę.

 

Jak widzę, ankieta jest już zakończona. Są już tylko wyniki.

Rzeczywiście są już tylko wyniki, bo liczba ankiet była ograniczona przez portal. Jednak wygenerowałam nową ankietę i jeśli znajdą się jeszcze chętni to link znajduje się tutaj:

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/57955/rozpoznawalnosc-popularnos-c-i-skojarzalnosc-marki-bosman.html

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrwiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawiłem się i ja,

niestety do Szczecina mam trochę daleko i nie za bardzo jest po drodze no i byłem tylko raz w życiu więc niestety nic mi się ze Szczecinem poza zlikwidowaną stocznią, zalewem i paprykarzem nie kojarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.