Jump to content
Sign in to follow this  
Acia

Prośba o pomoc - wypełnienie ankiety na temat piwa :)

Recommended Posts

Witam!

Studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim i właśnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Mój temat odbiega troszkę od standardowych tematów prac pisanych na moim kierunku czyli turystyce i rekreacii. Mianowicie brzmi on "Browar i marka Bosman jako produkt turystyczny Szczecina". Do pracy opracowano ankietę na temat Bosmana. I tu właśnie kieruję swoją prośbę do Państwę o wypełnienie jej w miarę możliwości, czasu i ochoty ;)

Link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/ankieta/55282/rozpoznawalnosc-popularnosc-i-skojarzalnosc-marki-bosman.html

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

ech... kolejna ankieta o piwie ograniczająca ten temat tylko i wyłącznie to "koncernówek". Mimo to wypełniłem, choć chyba moje odpowiedzi będą odstawać dość mocno od "normy" ;)

A ja jakoś nie lubię osób, które rejestrują się po to, by prosić o wypełnienie ankiety...

A ciekawe jest to, że 168 osób deklaruje wyższe wykształcenie, a jednocześnie 123 są uczniami/studentami (na 250 ankietowanych).

Jak głosi stara prawda:

Są trzy rodzaje kłamstwa:

- kłamstwo

- bezczelne kłamstwo

- statystyka

Coelian czy ja dobrze pamiętam, czy w Cieszynie był kiedyś pub Bosmana ?

Kurczę.... zastanawiam się.... coś mi świta...

EDIT. Nie był to kiedyś "CAMEL" ?? Róg Kronprinzessin Stephaniestraße (Głęboka) i Landhausgasse (Sejmowa)?

:)

Edited by coelian

A ciekawe jest to, że 168 osób deklaruje wyższe wykształcenie, a jednocześnie 123 są uczniami/studentami (na 250 ankietowanych).

Jak głosi stara prawda:

Nie widze problemu. Jeśli ktoś ma licenciat, albo inżyniera i robi magistra to będzie się zaliczać do tej grupy. Po drugie tak jak ja, mam jednego inż z polski teraz robie drugiego w uk.

Jak głosi stara prawda:

Są trzy rodzaje kłamstwa:

- kłamstwo

- bezczelne kłamstwo

- statystyka

Ja tak zaznaczyłem, zgodnie z prawdą - mgr inż. w kieszeni, ale status studenta posiadam nadal..

Dziękuję bardzo wszytskim, którzy do tej pory wypełnili ankietę.

Jak widzę, ankieta jest już zakończona. Są już tylko wyniki.

Rzeczywiście są już tylko wyniki, bo liczba ankiet była ograniczona przez portal. Jednak wygenerowałam nową ankietę i jeśli znajdą się jeszcze chętni to link znajduje się tutaj:

http://www.ankietka.pl/ankieta/57955/rozpoznawalnosc-popularnos-c-i-skojarzalnosc-marki-bosman.html

Jeszcze raz dziękuję i pozdrwiam :)

Poszło. Choć fajnie by było, gdyby ktoś chciał napisać jakąś pracę mgr o piwowarstwie domowym, ewentualnie restauracyjnym...

Edited by hrapek

zabawiłem się i ja,

niestety do Szczecina mam trochę daleko i nie za bardzo jest po drodze no i byłem tylko raz w życiu więc niestety nic mi się ze Szczecinem poza zlikwidowaną stocznią, zalewem i paprykarzem nie kojarzy :)