Skocz do zawartości

Oldskulowe seriale i telenowele


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na jednego w klasie wołaliśmy "stary Almeida"* wiązało się to z fryzurą chyba. :/

 

* Dla tych którzy nie jarzą to stary Almeida to ojciec Leoncia.

 

Niezły OT w zacnym temacie, proponuję wydzielić do np. Oldskulowe telenowele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to nawet "Niewolnice Isaurę" widzieli. :):/;)

Się Kopyr nie naśmiewaj :)

No ja np. widziałem. :) Leoncio' date=' Isaura, itd.[/quote']

Aż sobie sprawdziłem kiedy go puszczali w naszej TV i wychodzi, że miałeś wtedy 5-6lat! W tym wieku takie straszne rzeczy oglądałeś!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się Kopyr nie naśmiewaj :/

No ja np. widziałem. :) Leoncio' date=' Isaura, itd.[/quote']

Aż sobie sprawdziłem kiedy go puszczali w naszej TV i wychodzi, że miałeś wtedy 5-6lat! W tym wieku takie straszne rzeczy oglądałeś!?

Kątem oka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr gdybyś chciał sobie odświeżyć to serial jeszcze jest w obiegu kiedyś udało mi się zobaczyć odcinek na TVS chyba w tłumaczeniu na gwarę śląską

pełen szacun :/:) bardzo lubię takie klimaty

tu znalazłem linki

 

ten siwy gość w drugim linku to stary Almeida właśnie ;)

 

 

A wracając do seriali to przez całą zimę w poniedziałkowy wieczór byłem skazany na "Kobietę za ladą" gdyż moja żona namiętnie oglądała - też fajne klimaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr gdybyś chciał sobie odświeżyć to serial jeszcze jest w obiegu kiedyś udało mi się zobaczyć odcinek na TVS chyba w tłumaczeniu na gwarę śląską

pełen szacun :okey::ble: bardzo lubię takie klimaty

tu znalazłem linki

 

ten siwy gość w drugim linku to stary Almeida właśnie ;)

 

 

A wracając do seriali to przez całą zimę w poniedziałkowy wieczór byłem skazany na "Kobietę za ladą"

He he "Żena za pultem" to był wypas :ble:, albo Arabella ;) lub "W kamiennym kręgu" i ta laska Virginia :lol:, oglądałem ukradkiem bo mi matka zabraniała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja np. widziałem. :ble: Leoncio' date=' Isaura' date=' itd.[/quote'']

Aż sobie sprawdziłem kiedy go puszczali w naszej TV i wychodzi, że miałeś wtedy 5-6lat! W tym wieku takie straszne rzeczy oglądałeś!?

Kątem oka. :ble:

Ale jak już poszliśmy w nostalgię, to rzeczywiście Isaurę to oglądałem tak kątem oka, ale z zapartym tchem śledziłem za to serial "Dempsey i Makepeace na tropie", a wcześniej moim ulubionym serialem kreskówką był "He-Man". To był czad, potem w latach 90-tych gdzieś widziałem w tv tę kreskówkę i paździerz straszna to była. :okey: Jeszcze był taki serial, western, "Rodzina ...", nie chodzi mi o Bonanzę. Choć pamiętam, że starsi kręcili nosem, że to nie to co Bonanza.

 

a sam książę to Robin Hood ;)

A Robin Hood to dopiero był czadowy serial.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin Hood bo nic nie jadł :okey:;)

Mam cały serial obie serie :ble:

A znacie polski mini serial "Crimen" rewelacyjny kryminał z Lindą dziejący się po wojnach moskiewskich XVIIw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin Hood bo nic nie jadł :okey:;)

Mam cały serial obie serie :ble:

Tego były trzy serie (sezony). Dwie - 6 i 7 odcinków (z Michaelem Praedem) i trzeci 12 odcinków z Jasonem Connerym.

A pamiętacie serial komediowy Robin Hood Mela Brooksa? Nie film "faceci w rajtuzach" tylko serial - gdzie za karę wbijali młotem w ziemię (że tylko głowa wystawała) a na turnieju Robin strzelił w przeciwną stronę od tarczy - strzała poleciała do drzewa, zawróciła, przeleciała za tarczę, zawróciła i trafiła w środek (wypychając strzałę poprzednika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na turnieju Robin strzelił w przeciwną stronę od tarczy - strzała poleciała do drzewa, zawróciła, przeleciała za tarczę, zawróciła i trafiła w środek (wypychając strzałę poprzednika).

Serialu nie kojarzę, ale ta scena jest właśnie z filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.