Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś ogląda - aktualnie jest YT livestream warzenia Saisona z Tomaszem z BloguBlogKopyra. Pomysł fajny, wykonanie średnie - bloger warzy w kiblu (gdzie właśnie też zjadł śniadanie), przypalił pszenicę na grzałce Braumeistera, zapomniał założyć rurkę przed motylkiem, itp. Ciekawe co z tego wyjdzie - oglądam dalej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też warzę w łazience. Chyba czas zacząć się publiczyć.

A tak na serio współczuję ludziom co nie zdają sobie sprawy ze swojej śmieszności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trwa moda na fidget spinnery. Nie rozumiem jej, ale że staram się nie krytykować tego czego nie spróbowałem to postanowiłem sobie taki fidget spinner kupić. Nadal nie rozumiałem tego fenomenu. Do dziś! Bardzo dobrze się nim piwo otwiera kiedy nie ma nic innego pod ręką! Polecam :-) 61255a83cef1448283436a4ca0094bd4.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeden z lepszych portali z głupimi obrazkami - 9gag - uruchomił zbiór oznaczony "i drink beer".

Najpierw pojawił się tam gif z maszynowego nalewania pszeniczniaka, a po jakimś czasie reklamę wykorzystująca ten sam patent. Bardzo miło!

Edytowane przez zasada

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe faktycznie.

A idąc tym samym tropem, możemy powiedzieć, że Reinheitsgebot nadal broni jakości piwa na terenie Niemiec:

https://wiadomosci.wp.pl/jak-skonczy-zastrzelony-przez-niemcow-polski-zubr-trzeba-powiedziec-ze-sa-praktyczni-6167147181778561a

Edytowane przez zasada

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym obstawiał nowe forum. U siebie obrazek widziałem w powiadomieniu mailowym - ale już po przejściu do forum - nie. Nie ma zarówno w tapatalku ani w przeglądarce - jest tylko i wyłącznie w mailu. Jak @elroy nie czyta tego tematu, to trzeba będzie zgłosić, ale może wspomnienie wystarczy.

Edit po poście @FurioSan - zgadza się, po wyłączeniu adblocka - obrazek jest na stronie. Zmylił mnie brak w tapatalku i fakt, że wcześniejsze obrazki zawsze były na stronie....

Edytowane przez mrmrooz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie wyswietlajacy sie obrazek to kwestia adblocka

Panowie ( i Panie? ) Trochę godności i dodać do whitelisty piwo.org - tu reklam nie ma az tyle wiec pozwólcie zeby nasze forum się finansowało 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, FurioSan napisał:

nie wyswietlajacy sie obrazek to kwestia adblocka

Potwierdzam, jak włączyłem adbloka to obrazek "znikł"

4 minuty temu, FurioSan napisał:

dodać do whitelisty piwo.org

Popieram w 100%:okey:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minut temu, mrmrooz napisał:

Jak @elroy nie czyta tego tematu, to trzeba będzie zgłosić, ale może wspomnienie wystarczy.

Wspomienie wystarczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta