Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

To AleBrowar pojechał z żarciekiem https://www.facebook.com/AleBrowar?fref=nf

Za info z FB:

"Miło nam poinformować, że już niebawem wszystkie problemy z dostępnością i dystrybucją AleBrowaru zostaną rozwiązane. W ciągu dwóch najbliższych tygodni pakiet większościowy w AleBrowarze obejmie nasz nowy partner biznesowy Kompania Piwowarska.
Transakcja ta chociaż może wydawać się nieco kontrowersyjna niesie dla Was same plusy:
- w przeciągu roku przenosimy się do reaktywnego browaru w Kielcach, co znacząco wpłynie na zwiększenie produkcji;
- nasze piwa zostaną włączone do oficjalnego kanału dystrybucyjnego KP co oznacz AleBrowar niemal na każdym rogu;
- rozważamy opcje rozlewu do puszek, które są wprost idealne dla piw mocno chmielonych.

Trzymajcie kciuki za przeprowadzkę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając w Baldur's Gate natknąłem się na błąd językowy. Ciekawe dla czego tyle lat po premierze nikt na to nie zwrócił uwagi. 

post-9252-0-88096600-1428577720_thumb.png

Wrzucam to tutaj, bo ma to związek z piwem, a może komuś przypomną się stare dobre RPGi    :D

Edytowane przez Deathhammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart z joemonster.org

 

Pewien bezrobotny inżynier nie mogąc od dłuższego czasu znaleźć zatrudnienia postanowił zmienić fach i założyć własną klinikę. Na budynku wywiesił szyld z napisem “Wyleczymy twoją dolegliwość za 500 zł, w przeciwnym wypadku damy ci 1000 zł”. Przechodzący obok lekarz postanowił to wykorzystać i trochę zarobić.
- Dzień dobry, nie wiem co się stało, straciłem smak…
- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
- Dobrze. Proszę otworzyć usta…
- Fuj… przecież to benzyna!
- Gratulacje, odzyskał pan smak, 500 zł.
Wściekły lekarz zapłacił. Po kilku dniach wrócił do kliniki:
- Dzień dobry, straciłem pamięć, pomóżcie mi ją odzyskać…
- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
- Dobrze, już podaję…
- Ale przecież tam jest benzyna!
- Gratuluję, odzyskał pan pamięć, 500 zł.
Jeszcze bardziej zdenerwowany lekarz zapłacił, jednak po kilku kolejnych dniach ponownie postanowił się odgryźć:
- Dzień dobry, straciłem wzrok, proszę mi pomóc…
- Przykro mi, nie mamy na to lekarstwa. Proszę, tu jest pana 1000 zł.
- Ale tu jest tylko 500 zł…
- Gratuluję, odzyskał pan wzrok, należy się 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne amerykańskie małżeństwo,w którym mężczyzna nie mógł mieć dzieci,postanowiło skorzystać z usług tzw.zastępczego ojca.Po dokonaniu wszelkich niezbędnych formalności małżonek wyszedł na golfa,zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty". Przypadek sprawił,że w tym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf ,specjalizujący się w zdjęciach dzieci.Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek.

-Dzień dobry madame,ja jestem...

-Ależ wiem , oczekiwałam pana-odpowiada kobieta i prowadzi go do środka.

Ooo,do0prawdy/-zdziwił się fotograf-Ja , widzi pani specjalizuję się w dzieciach...

-Wspaniale,właśnie o to chodziło mężowi i mnie-i szybko dodała spłoniona z emocji-To gdzie zaczniemy?

-No cóż -odpowiada fotograf-myślę ,że może pani zdać się zupełnie na mnie.Mam duże doświadczenie.Z reguły zaczynam w kąpieli,tak ze dwa trzy razy...Później zwykle ze dwie pozycje na kanapie,w fotelu i z pewnością parę w łóżku.Nieraz doskonałe efekty wychodzą na dywanie w salonie...Naprawdę można się wyluzować...Nie mogę gwarantować ,że wszystko będzie udane,ale jeśli wypróbuje się kilkanaście pozycji,jeżeli strzelę z sześciu,siedmiu kątów,wówczas jestem pewien,że będzie pani zadowolona z rezultatu...Musi się pani również liczyć z tym,że w tym zawodzie podczas roboty człowiek podczas pracy jest cały czas w ruchu.Kręcę się tu i tam,wchodzę i wychodzę ,nieraz i kilkanaście razy podczas minuty,ale proszę mi wierzyć,że rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania...

Po tej tyradzie,kobieta usiadła przy otwartym oknie,żeby zaczerpnąć trochę powietrza i schłodzić coraz bardziej rozgrzaną skórę,tymczasem nie widzący tej dziwnej reakcji na swoje słowa dziecięcy fotograf kontynuował:

-Ha! A żeby pani widziała jak mi wyszły pewne bliźniaki.Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności,jakie ich matka robiła mi przy współpracy..

Taka była trudna/- spytała mdlejącym głosem spytała kobieta.

-Straszliwie! Żeby uczciwie zrobić robotę,musieliśmy iść do parku.Ale był cyrk.Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron,żeby zobaczyć mnie w akcji .Trzy godziny! Proszę sobie wyobrazić : trzy godziny ciężkiej pracy fizycznej!Matka cały czas darła się tak głośno,że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć,bo zaczynało się robić ciemno.Ale naprawdę się wkurzyłem ,kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt..

-Sprzęt?-głos kobiety był ledwo słyszalny.

-Chce pan powiedzieć,że wiewiórki naprawdę obgryzły panu...hm...sprzęt ?

_he,he,he!A jakże! Połamały sobie zęby.Twardy jest jak hartowana stal!No cóż ,jestem gotów , rozstawię tylko              statyw i możemy zacząć  się zabierać do roboty.

-Statyw?

No a jakże Muszę na czymś oprzeć tę armatę . Za ciężka jest,żeby ją na stałe nosić...Proszę pani! Proszę pani! Jasna cholera ! ZEMDLAŁA!!!

Edytowane przez crocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kompania Piwowarska rozsyła wiadomość o swojej imprezie w Poznaniu:
 

"Weizenbier, piwo grodziskie czy gose. Czym są i co mają wspólnego ze starożytnymi Sumerami czy… Janem Długoszem? Na te i inne pytania znajdą odpowiedzi ci, którzy odwiedzą 
Lech Browary Wielkopolski w dniach 26-30 maja. Właśnie startują tam poznańskie Dni Piwa Pszenicznego.
 
Jasne czy ciemne, górnej czy dolnej fermentacji – piwo pszeniczne to jedno z ulubionych piw Polaków..." ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.