Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Boję się czy mojego browaru nie uznają za "dziuplę" rozbierającą skrzynki z butelkami na części. :lol: josefik Ty też uważaj bo Ciebie wezmą za hurtownika. :)

 

Za http://www.ostrow24.tv/news/policjanci-zatrzymali-zlodziei-skrzynek-na-butelki

 

Policjanci wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawców serii kradzieży skrzynek z butelkami, które już od ubiegłego roku ginęły z terenu jednej z ostrowskich firm. Trzech mężczyzn odpowiadać będzie wspólnie za dokonane czyny. Odzyskano większość skradzionego mienia.

10 stycznia policjanci ostrowskiej komendy dowiedzieli się o dokonanej w ostatnich dniach kradzieży 55 plastykowych kontenerów z butelkami, która miała miejsce na terenie jednej z firm. Wartość skradzionego mienia wyniosła prawie 400 złotych.

Policjanci wydziału kryminalnego, którzy łączyli tę kradzież z innymi, które miały miejsce w ubiegłym roku na terenie tej samej firmy już w tym samym dniu ustalili, kto mógł dokonać przestępstwa.

Nazajutrz zatrzymano w tej sprawie trzech mieszkańców naszego miasta w wieku od 24 do 27 lat, znanych już policji z dokonywanych wcześniej podobnych przestępstw.

Jak ustalili policjanci, mężczyźni od listopada ubiegłego roku dokonali łącznie sześciu podobnych kradzieży kontenerów z butelkami na szkodę tego samego właściciela, a łączne straty wyrządzone przez nich wyniosły prawie 2.000 złotych.

Pomimo że młodzi ludzie skradzione skrzynki i butelki sprzedawali, policjanci odzyskali większość skradzionego mienia, które wróciło do pokrzywdzonego.

Sprawcy natomiast odpowiedzą teraz wspólnie za dokonane kradzieże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA dla zaniepokojonych rodziców dzieci grających online:

Chłopak tę scenkę odegrał ilustrując stereotypowy obraz gracza internetowego

(jest całkiem normalny - to tylko odegrana scenka) :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=W2QxLpS3aIM

 

EDIT. A Unreal Tournament 2004 to może i stara gra... ale świetna !!!

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT. A Unreal Tournament 2004 to może i stara gra... ale świetna !!!

Stara gra to może być River Raid, no względnie Wolfenstein 3D albo Centurion, ale gra, która ma 6 lat?

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT. A Unreal Tournament 2004 to może i stara gra... ale świetna !!!

Stara gra to może być River Raid' date=' no względnie Wolfenstein 3D albo Centurion, ale gra, która ma 6 lat?[/quote']

Grałem i w River Raid i inne... Road Race, Galaxian, Blue Max...

To, że UT2004 to "staroć" słyszałem już parę lat temu. Mówiłem, że gram w UT i słyszałem "W taką starą grę grasz??" Zdaje się, ze czas w "tych sprawach" płynie szybciej.

Osobiście nie przeszkadza mi "metryka" gry. Gra jest tak długo dobra jak długo sprawia radochę w czasie gry.

 

A Twoje przykłady są po prostu bardzo stare :).

Jakiś rok temu grałem w emulatorze ATARI w te stare gry... :rolleyes: Może ponownie program zainstaluję... ? :)

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA dla zaniepokojonych rodziców dzieci grających online:

Chłopak tę scenkę odegrał ilustrując stereotypowy obraz gracza internetowego

(jest całkiem normalny - to tylko odegrana scenka) :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=W2QxLpS3aIM

 

EDIT. A Unreal Tournament 2004 to może i stara gra... ale świetna !!!

To się nazywa bezstresowe wychowanie dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to napisać, więc tutaj :)

 

Wczoraj byłem na polskiej komedii "Och, Karol 2". Otóż pojawia się w tym filmie, ku mej wielkiej radości, wąteczek browarnictwa i piwa domowego :)

Scena:

Teść Karola, grany przez Wiktora Zborowskiego częstuje, głównego bohatera Karola piwem własnej roboty, piwem ciemnym ;)

O ile dobrze pamiętam wypowiada tam takie oto słowa: "Odkąd spróbowałem piwa domowego sklepowego do ust nie wziąłem".

Podaje także informację, że sam hoduje chmiel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.