Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

PRAWDZIWA ROZMOWA, NAGRANA NA MORSKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI ALARMOWEJ CANAL 106, NA WYBRZEŻU FINISTERRAE (GALICIA), POMIĘDZY HISZPANAMI A AMERYKANAMI, 16 PAŹDZIERNIKA 1997 ROKU

Hiszpanie (w tle słychać trzaski): Tu mówi A-853, prosimy, zmieńcie kurs o 15 stopni na południe, by uniknąć kolizji... Płyniecie wprost na nas, odległość 25 mil morskich.

Amerykanie (trzaski w tle): Sugerujemy wam zmianę kursu o 15 stopni na północ, by uniknąć kolizji.

Hiszpanie: Odmowa. Powtarzamy: zmieńcie swój kurs o 15 stopni na południe, by uniknąć kolizji...

Amerykanie (inny głos): Tu mówi kapitan jednostki pływającej Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nalegamy, byście zmienili swój kurs o 15 stopni na północ, by uniknąć kolizji.

Hiszpanie: Nie uważamy tego ani za słuszne, ani za możliwe. Sugerujemy wam zmianę kursu o 15 stopni na południe, by uniknąć zderzenia z nami.

Amerykanie (ton głosu świadczący o wściekłości): Tu mówi kapitan Richard James Howard, dowodzący lotniskowcem USS Lincoln marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych; drugim co do wielkości okrętem floty amerykańskiej. Eskortują nas dwa pancerniki, sześć niszczycieli, pięć krążowników, cztery okręty podwodne oraz liczne jednostki wspomagające. Udajemy się w kierunku Zatoki Perskiej, w celu przeprowadzenia manewrów wojennych, w obliczu możliwej ofensywy ze strony wojsk irackich. Nie sugeruję... ROZKAZUJĘ WAM ZMIENIĆ KURS O 15 STOPNI NA PÓŁNOC! W przeciwnym razie będziemy zmuszeni podjąć działania, konieczne by zapewnić bezpieczeństwo temu okrętowi, jak również siłom koalicji. Należycie do państwa sprzymierzonego, jesteście członkiem NATO i rzeczonej koalicji. Żądam natychmiastowego posłuszeństwa i usunięcia się z drogi!

Hiszpanie (zupełnie spokojnie): Tu mówi Juan Manuel Salas Alcántara. Jest nas dwóch. Eskortuje nas nasz pies, jest też z nami nasze jedzenie, dwa piwa i kanarek, który teraz śpi. Mamy poparcie lokalnego radia La Coruna i morskiego kanału alarmowego 106. Nie udajemy się w żadnym kierunku i mówimy do was ze stałego lądu, z latarni morskiej A-853 Finisterrae, z wybrzeża Galicji. Nie mamy ********** pojęcia, które miejsce zajmujemy w rankingu hiszpańskich latarni morskich. Możecie podjąć wszelkie słuszne działania, na jakie tylko przyjdzie wam ochota, by zapewnić bezpieczeństwo waszemu zasranemu okrętowi, który za chwile rozbije się o skały; dlatego ponownie nalegamy, sugerujemy wam, iż działaniem najlepszym, najbardziej słusznym i najbardziej godnym polecenia będzie zmiana kursu o 15 stopni na południe, by uniknąć zderzenia z nami.

Amerykanie: OK. Przyjąłem, dziękuję.

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/436847,ale-wpadka-polski-kapitan-nie-zauwazyl-wysp-brytyjskich.html,1,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAWDZIWA ROZMOWA, NAGRANA NA MORSKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI ALARMOWEJ CANAL 106

 

Żadna prawdziwa rozmowa, to jakaś kolejna wersja opowieści, która była reklamą bodajże urządzeń nawigacyjnych. Dawno to było, choć pewnie na Youtube gdzieś jeszcze "leży".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAWDZIWA ROZMOWA, NAGRANA NA MORSKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI ALARMOWEJ CANAL 106

 

Żadna prawdziwa rozmowa, to jakaś kolejna wersja opowieści, która była reklamą bodajże urządzeń nawigacyjnych. Dawno to było, choć pewnie na Youtube gdzieś jeszcze "leży".

 

Możliwe, że to nie prawda. Tekst skopiowałem z neta a propos wpadki polskiego kapitana, który wytyczył kurs ze Szkocji do Belgii, zapominając, że po drodze ma jeszcze Angli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wikipedii http://pl.wikipedia....tana_Mehmeda_IV

 

 

Pismo Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV

 

Oferta Mehmeda IV

Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję wam, zaporoskim Kozakom, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej waszymi napaściami przejmować.

Sułtan turecki Mahmed IV

 

Odpowiedź Kozaków

Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego!

Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski,( :smilies: ) garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać.

O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie w dupę pocałować nas!

Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca pyta się drugiego jak mu się jeździ w takie upały. Tamten mu odpowiada:

- Jest tak gorąco, że jak wysiądę z auta to muszę kopnąć w oponę z całej siły.

- Po co? Deformują się?

- Nieeee.... żeby mi się jaja od nogi odkleiły...

 

Student zdaje egzamin na wydziale weterynarii. Profesor zwraca się mówiąc do niego:

-Młody człowieku, jestem bardzo zmęczony, zadam ci tylko jedno pytanie, jeżeli odpowiesz, to zaliczę ci semestr! Czy u krowy można przeprowadzić aborcję ?Student myśli, myśli, ale nie ma zielonego pojęcia, no i oblał! Wraca, po drodze wstępuje do pubu i wychyla kilka głębszych. Barman przypatruje się studentowi i pyta:

-Słuchaj, powiedz mi, co cię tak dręczy? Może będę ci mógł w czymś pomóc?

Student na to:

-Jaaakżeeś taaki mąąądryy, too poowiedz mi czy u krowy moożna przeprowadzić aaborcjee?

Barman (wycierając szklanice) patrzy na delikwenta i ściszonym, współczującym głosem odpowiada:

-Ale żeś się kolego wpie***lił...

 

Spotyka się dwóch kolesi:

- Gdzie idziesz?

- Na piwo.

- Dobra, namówiłeś mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest konkurs kto najdłużej wytrzyma pod wodą.

Zgłosiło się trzech mężczyzn.

Mówi pierwszy:

- Eeee... ja to wytrzymam ponad godzinę.

Drugi na to:

- A ja drogi kolego co najmniej trzy godziny, bo jestem zawodowym nurkiem.

Na to trzeci:

- A ja to dłużej niż minutę to se nie posiedzę, bo się dla jaj zgłosiłem.

Pierwszy zawodnik nieoczekiwanie wypłynął po 5 minutach.

Komisja pyta:

- A co to się stało, mówił pan, że godzinę wytrzyma?

- A daj pan spokój z wprawy wyszedłem.

Drugi zawodnik wypłynął po 30 min.

- Co się stało? W panu cała nadzieja była zawodowy nurek i co?

- A daj pan spokój. Przeceniłem swoje możliwości.

Trzeci najbardziej słaby zawodnik jak wskoczył tak mija godzina, dwie wypływa po trzech godzinach.

Komisja w szoku.

- Jak pan to zrobił??

- k**wa nie wiem, musiałem o coś gaciami zahaczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.