Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Mówi ojciec do syna:

- Synu, znalazłem ci wspaniałą kandydatkę na żonę!

- Ale tato... sam potrafię znaleźć sobie dziewczynę... kto to jest?

- To córka Kulczyka!

- Suuuper! Trzeba było tak od razu!

Ojciec udaje się do Kulczyka na rozmowę:

- Dzień dobry Panu! Wydaje mi się, że znalazłem doskonałego kandydata na męża Pańskiej córki!

- Wie Pan... ale ja nie szukam męża dla mojej córki...

- Ależ to wiceprezes Orlenu.

- Cudownie! To zmienia postać rzeczy!

Następnie ojciec udaje się do prezesa Orlenu:

- Witam Pana Panie prezesie! Przychodzę z dobrą nowiną - mam idealnego kandydata na wiceprezesa w Pańskiej firmie.

- No tak.. Ale ja nie szukam nikogo na tę posadę.

- Jest Pan pewien?! To zięć Kulczyka!

- Ooo! Chyba, że tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsza na świecie bezalkoholowa whisky

 

e6546af9762e.jpg

 

 

Staram się jak mogę usprawiedliwić działanie firmy ArKay Beverages, ale nie przychodzi mi to łatwo. Po bezalkoholowej wódce, kolejny cios wymierzono w wielowiekową tradycję upijania się w odrobinę bardziej elegancki sposób.

 

„Bezalkoholowy napój o smaku whiskey” jest sprzedawany w puszkach i butelkach. Butelka o pojemności 1 l ma kosztować 10 dolarów, a 355 ml puszka 4 dolary. Według producenta, napój jest skierowany do osób, które z przyczyn zdrowotnych, religijnych lub osobistych nie mogą spożywać alkoholu, ale nie chciałyby rezygnować ze smaku whiskey.

 

Tak poważnie, to kto wie może ten wynalazek pomoże komuś poradzić sobie z nałogiem, albo pozwoli uniknąć kilku wypadków drogowych? Jeżeli tak, to chętnie wypiję za to szklaneczkę Arkay Whiskey z dietetyczną bezkofeinową colą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadkobiercy znanego lekarza drugi rok nie mogą odczytać testamentu.

 

 

Uwielbiam sok pomidorowy. To podstawowe źródło witamin i mikroelementów w mojej wódce

 

 

.Jeżeli masochista trafi do piekła, to czy trafia do raju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechał facet autem i złapał gumę. Zjechał na pobocze, podniósł auto na lewarku, odkręcił koło, założył zapasowe i w tym momencie wszystkie cztery śruby wpadły mu do kanału. Nie wiedząc co dalej robić, rozgląda się wokoło i widzi tylko jeden budynek - dom wariatów. Nagle wychodzi z niego facet, podchodzi i mówi:

- Weź pan odkręć po jednej śrubie z każdego koła i będziesz pan miał po trzy w każdym.

Gość zadziwiony:

- Kurde, to jest myśl! Co pan robisz w takim miejscu?

- Panie, to jest dom wariatów, a nie idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska wypuściła serię nowych znaczków z wizerunkami znanych polityków rządzącej koalicji.

W wyniku reklamacji, że znaczki się odklejają, specjalnie powołana komisja stwierdziła, że klienci plują na niewłaściwą stronę znaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, przystanek autobusowy pod Domami Centrum. Ochroniarz marketowy Władek wraca do domu, do Kobyłki. Czeka na autobus. Nagle z piskiem opon zatrzymuje się dżip, opuszcza się szyba i zajebista blondynka pyta Władka:

- Gdzie jedziesz, miły?

- Do Kobyłki.

- Siadaj. Podwiozę cię.

Władysław wsiada. Jadą.

- Słuchaj, muszę tylko zajechać po koleżankę. Minutka.

Zajeżdżają pod apartamentowiec na obrzeżach Starego Miasta. Do wozu wsiada za...ista brunetka. W ręku ma butlę szampana, w drugim truskawki.

Dojeżdżają do Kobyłki.

- Władku, możemy cię odprowadzić? - pytają dziewczęta.

Po czym udają się do kawalerki Władka i całą noc piją, palą miękkie narkotyki i uprawiają seks grupowy.

Po dwóch miesiącach blondynka spotyka brunetkę.

- Słuchaj, Klara, mam już dość tych biznesmenów, modeli, piosenkarzy. Wali mnie to!

- Taa... Ewelina, mam to samo!

- To może zadzwonimy do Władka z Kobyłki?

- Władka z Kobyłki? Super! Sądzisz, że nas pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.