Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej szokują wypowiedzi Szczuki, Semczyszyn, Napieralskiego, Millera i innych lewaków. Jakoś nikt na nich nagonki nie robi... Ale zawsze jest fajnie dopieprzyć księdzu.

No ale w/w przypadku sama Archidiecezja Krakowska wydała oświadczenie http://www.diecezja.pl/pl/wydarzenia/2554-owiadczenie-w-sprawie-dziaalnoci-ks-piotra-natanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej szokują wypowiedzi Szczuki, Semczyszyn, Napieralskiego, Millera i innych lewaków. Jakoś nikt na nich nagonki nie robi... Ale zawsze jest fajnie dopieprzyć księdzu.

mnie tam śmieszy wiele postaci;nie dziele ludzi na tych z których śmiać się nie można i można.

 

swego czasu nawrócony lewak Kwaśniewski też dał dobry spektakl i do głowy mi nie przyszło powstrzymywać się od śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej szokują wypowiedzi Szczuki, Semczyszyn, Napieralskiego, Millera i innych lewaków. Jakoś nikt na nich nagonki nie robi... Ale zawsze jest fajnie dopieprzyć księdzu.

Ta jakie to lewaki z Millera czy Napieralskiego? :):):) Ikonowicz - to jest lewak. Miller czy Napieralski to normalni konformiści. To już bardziej lewakiem można nazwać Kaczyńskiego niż Napieralskiego. No chyba, że lewackość przejawia się stosunkiem do aborcji, związków homoseksualnych i in vitro.

 

A tenże ksiądz to akurat nieźle pracuje na to, żeby mu dopieprzać. Jak zobaczyłem go wczoraj jak "przeklina (w sensie rzuca klątwę, bo nie bluzga) w imię Boże" to myślałem, że gościu chyba sam jest opętany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Was tak szokuje to kazanie.

 

Mam nadzieję, że Roberta Tekieli nie uważanie za oszołoma, a twierdzi z grubsza to samo co ten ksiądz:

 

http://newage.info.pl

Jeżeli takie twierdzenia powodują wyprowadzanie prawych prostych to nie chcę mieć nic z tym wspólnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Was tak szokuje to kazanie.

 

Mam nadzieję, że Roberta Tekieli nie uważanie za oszołoma, a twierdzi z grubsza to samo co ten ksiądz:

 

http://newage.info.pl

Mnie nie podoba się wrzucenie szkoły steinerowskiej do tego worka. To jest system pedagogiczny, który stawia na indywidualizm i samodzielne myślenie. Co niestety kościołowi katolickiemu się nie podoba, podobne problemy leżą w konflikcie z Masonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było ,ale na końcu powinien dodać siebie i warzenie piwa ;D

... przecież zamrażanie komórek drożdży podchodzi pod in vitro :o

 

Tyle dowcipów - tylko zanim żarty wymkną się spod kontroli - ostrożnie z kościołami, wyznaniami no i... przede wszystkim z masonami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.