Skocz do zawartości

Piatkowa noc na Izbie przyjec.


Makaron

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dzisiaj sie dzialo na Izbie przyjec w Edinburghu. Troche krew zmrozilo. Piec dzgniec nozem, dwie wizyty Mrocznego Zniwiarza i masa pijanych nastolatkow i doroslych zachowujacych sie gorzej od nastolatkow. Do tego doszlo 16h w pracy pod rzad (wakacje ciezko znalesc chetnych do pracy w piatkowa noc)... coraz bardziej podoba mi sie ta praca ;). Ale teraz czas na piwo, zasluzylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie zamienil. Z szkieletem ciezko pogadac ;). Poki co lubie ta prace, jest ciekawa i duzo sie dzieje. Czasami rowniez pracuje jako volontariusz tlumacz. Pozwala mi to uczestniczyc bezsposrednio w samym centrum wydarzen na ostrym dyzuze. Serce mialem w przelyku jak tlumaczylem ludzi po wypadku samochodowym, gdzie polowa pasazerow zostala przywieziona, a reszty niestety nie bylo po co. Albo kilka dni temu jak amputowalo jednemu pracownikowi dwa palce. Po takich sytuacjach czlowiek ma uczucie spelnienia, pomocy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaza sie. Mamy dwoch stalych klientow. Chociaz jeden juz od kilku miesiecy sie nie pojawia, a drugi jak tylko przetrzezwieje na tyle by utrzymac sie na nogach samemu wypisuje sie z izby. Pozatym od czasu do czasu przywioza kogos zakutego w kajdanki, za burdy w domu, za pobicia itd, najczesciej pod wspywem. Bardzo duzo kobiet na porodowki, ale to raczej pozytywna strona pracy na Izbie przyjec. W koncu jesli nas tu jest przynajmniej kilkanascie tysiecy, to statystycznie moim zdaniem i tak jestesmy bardzo grzeczni. Poki co morderstwa popelnione przez polakow to zadkosc. A reszta to codziennosc dla brytyjczykow i nawet o tym w gazetach sie juz nie pisuje :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.