Skocz do zawartości

Brewzor Pro BETA - Android


JakubS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Niestety Brewzor ma obecnie problemy z importem daty z BeerAlchemy XML. Wyglada na to że website nie działa w pełni a autor Brewzora nie odpowiada na pytania i prośby o korektę programu. Brewzor jest moim głównym programem i spisem receptur od dluższego czasu ale chyba wyglada na to że bedę musiał przenieć wszystko do jakiegoś nowego programu... :(

 

BTW, jest tu gzieś na forum temat Brewzora.

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Drodzy forumowicze, powiedzcie proszę jak chmiel utylizuje się w przypadku chmielenia podczas zacierania, brzeczki przedniej i klasycznego gotowania. W oryginalnych ustawieniach dla chmielenia brzeczki przedniej zauważyłem wartość 110%. Jak dla mnie kompletna bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestety Brewzor ma obecnie problemy z importem daty z BeerAlchemy XML. Wyglada na to że website nie działa w pełni a autor Brewzora nie odpowiada na pytania i prośby o korektę programu. Brewzor jest moim głównym programem i spisem receptur od dluższego czasu ale chyba wyglada na to że bedę musiał przenieć wszystko do jakiegoś nowego programu... :(

 

Jakiś czas temu zainstalowałem ten program i wszystko ładnie i pięknie działało. Po aktualizacji androida w moim telefonie, miałem problem z pobraniem danym z serwera, do dnia dzisiejszego tak mam. Bardzo lubię ten program, dlatego przegrzebałem cały internet i znalazłem pliki xml z danymi do aplikacji z czerwca tamtego roku. W Brewzor wybieramy tylko opcję wyszukiwania plików i wsio ;) Gdyby ktoś potrzebował, służę pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Chłopaki odgrzeje trochę temat, mógł by mi ktoś powiedzieć jak zaimportować swoją bazę danych i swoje receptury do brewzor?

 

Pobrałem plik z bazą na kartę SD ale nie mogę go wybrać. Przy próbie wyboru pliku dostaje taki komunikat i nie bardzo wiem co z tym zrobić

"You must select a file manager in Preferences".

 

Dodam że Androida mam 2 tygodnie więc jak by ktoś pokierował krok po kroku było by fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.