Skocz do zawartości

program Brewtarget - pomoc dla użytkowników


admiro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w Brewtarget ustawić wartości zacierania?

Wpisuję wartości, wg. mnie adekwatne - i wtedy przestawiają mi się wartości warki i brzeczki w oknie głównym... (na sporo mniejsze). Co skutkuje zwiększeniem gęstości, generalnie, po ustawieniu sposobu zacierania zaczynają wychodzić bzdury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę, ale szału z polskimi słodami nie ma, ot strzegomskie karmele, palony żywiecki, może coś tam jeszcze.

 

http://hotfile.com/dl/137345349/04e27ac/database.xml.html

 

Ps. Ja bazę do Brewtarget trzymam na na Dropboxie - nie zginie, od wersji 1.2.4 wygodnie wybiera się jej usytuowanie w opcjach.

Edytowane przez admiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten program nie działa , np. cokolwiek chcę dodać do receptury ,mam słynny komunikat o konieczności zamknięcia programu. Mam XP :smilies:

Ja używam Brewtarget na Ubuntu i Windows XP bez żadnych problemów, coś masz nie tak z systemem.

Przeinstaluj najnowszą wersję 1.2.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to kilka razy nic to nie daje. Początkowo program działał , aż pojawił się błąd i teraz dzieje się to zawsze. Będę jeszcze próbował coś z tym zrobić a może samo przejdzie.

 

Starsza wersja działa bez problemu. :smilies:

Edytowane przez nikhil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to kilka razy nic to nie daje. Początkowo program działał , aż pojawił się błąd i teraz dzieje się to zawsze. Będę jeszcze próbował coś z tym zrobić a może samo przejdzie.

 

Starsza wersja działa bez problemu. :smilies:

Zrób screena i zgłoś do producenta BT, może coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to kilka razy nic to nie daje. Początkowo program działał ' date=' aż pojawił się błąd i teraz dzieje się to zawsze. Będę jeszcze próbował coś z tym zrobić a może samo przejdzie.

 

Starsza wersja działa bez problemu. :smilies:[/quote']

Zrób screena i zgłoś do producenta BT, może coś pomoże.

U mnie dzieje się tak samo.

 

edit: Przeinstalowałem ponownie, tym razem zaznaczyłem "Add brewtarget to the system PATH for all users" i jak na razie działa.

Edytowane przez Pastaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to kilka razy nic to nie daje. Początkowo program działał ' date=' aż pojawił się błąd i teraz dzieje się to zawsze. Będę jeszcze próbował coś z tym zrobić a może samo przejdzie.

 

Starsza wersja działa bez problemu. :D[/quote']

Zrób screena i zgłoś do producenta BT, może coś pomoże.

U mnie dzieje się tak samo.

 

edit: Przeinstalowałem ponownie, tym razem zaznaczyłem "Add brewtarget to the system PATH for all users" i jak na razie działa.

Zrobiłem nawet wersję portable ale nic nie pomogło.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jeszcze oprócz tego "Add brewtarget to the system PATH for all users" zamieniłem bazę słodów na zamieszczoną przez admiro, całkowicie usunąłem poprzednią wersje programu i tą najnowszą też ściągałem na nowo. Coś pomogło bo działo się identycznie jak u Ciebie, ale nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze jedno pytanie..na jednym screen schot-cie widział↨em ze wszystko jest po polsku - a ja nadal mam po angielsku część elementów.. Popełniłem gdzieś błąd ? Tam w tools > options > Language dałem na Polską flagę - i nadal część jest po ichniejszemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie..na jednym screen schot-cie widział↨em ze wszystko jest po polsku - a ja nadal mam po angielsku część elementów.. Popełniłem gdzieś błąd ? Tam w tools > options > Language dałem na Polską flagę - i nadal część jest po ichniejszemu..

 

Panie Lusterko przeczytaj wątek od początku, odpowiedzi na te pytanie ( i prawdopodobnie twoje następne) już były.

Jak coś nowego - wal śmiało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bazie są wszystkie słody Weyermanna. W którymś z wcześniejszych postów jest plik bazy, ale sądzę, że Carahell był w bazie podstawowej od początku.

Właśnie przejrzałem wszystkie słody w programie i nie mam, ten plik bazy też już dawno dodałem (jeśli chodzi o plik z 79 postu w tym wątku). A może jakoś inaczej się nazywa?

Edytowane przez Afghan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.