Jump to content
Sign in to follow this  
zgoda

Promocja w Piwodzieju

Recommended Posts

Jest promocja "na św. Patryka" w piwodziej.pl - tańsze są zestawy surowców do stoutów (dry, foreign extra, sweet, russian imperial) i drożdże Irish Ale.

Dodatkowo pojawiły się chmiele ze zbioru 2010 w szyszkach.

Żenujące, że chmiele z 2010 r. pojawiają się dopiero w marcu 2011 r.

Zresztą niewiele lepiej było i w innych sklepach.

Kolejna promocja - tym razem słody jasne, pale ale i pilzneński. Na worku 25kg taniej o 10zł. A także taniej jasny karmelowy 20EBC. -> http://www.piwodziej.pl/promocje-0-0-.html

tak cena dobra, nawet się zastanawiałem nad zakupem worka pilzeńskiego... aczkolwiek jak zobaczyłem detale "crop 2008" to zastanawiam się nad świeżością w/w słodu.

Kolejna promocja - tym razem słody jasne' date=' pale ale i pilzneński. Na worku 25kg taniej o 10zł. A także taniej jasny karmelowy 20EBC. -> [url']http://www.piwodziej.pl/promocje-0-0-.html[/url]

tak cena dobra, nawet się zastanawiałem nad zakupem worka pilzeńskiego... aczkolwiek jak zobaczyłem detale "crop 2008" to zastanawiam się nad świeżością w/w słodu.

Czy to się odnosi do tej dostawy ?

Raczej nie. W zeszłym roku latem kupowałem ze zbiorów 2009, więc wątpię żeby teraz jeszcze pojawił się słód z 2008.

Ale w razie czego nie ma nic lepszego niż się zapytać w sklepie. Mają maile, mają telefony. :)

Promocja na pilzneński, 99zł za worek 25kg.

I polskie chmiele 2011 też taniej.

w czerwcu bez promocji w Piwowinie 25kg pilzneńskiego z Bruntala kosztowało 94zł....

Myślę,że cena się nie zmieniła

jedno jest Bruntal, a drugie Castle Malting

robiłeś wg tej samej receptury raz na Bruntal a raz na Castle Malting?podziel się wrażeniami,bo mam wrażenie ,że Twój post degraduje Bruntala-czy chodzi o wydajność?smak?

jedno jest Bruntal, a drugie Castle Malting

robiłeś wg tej samej receptury raz na Bruntal a raz na Castle Malting?podziel się wrażeniami,bo mam wrażenie ,że Twój post degraduje Bruntala-czy chodzi o wydajność?smak?

na Bruntalu nie warzyłem - ale z pozostałych słodów które używałem CM wydaje mi się najlepszy, ale to kwestia gustu.

Bardziej mi chodziło o to żeby wypunktować to że słody są różne, bo moje pierwsze wrażenie było, że w Piwodzieju mimo promocji słód kosztuje więcej.

Na Wit`a nie ma promocji. Jest w cenie 40 złociszy

wczoraj w okolicy pisania tego posta był faktycznie otagowany jako promocja i był za 20zł