Skocz do zawartości

żywienie się piwem


danol148

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien Amerykanin, zamiast owoców i warzyw zaplanował zastosować zupełnie inną dietę. Ma zamiar odżywiać się wyłącznie piwem. Całe to przedsięwzięcie jest powodowane względami religijnymi - informuje portal msn.com.

 

J. Wilson próbuje odtworzyć w ten sposób stary franciszkański zwyczaj przeżywania Wielkiego Postu i przygotowania się do nadejścia Wielkanocy. Począwszy od Środy Popielcowej aż do Niedzieli Wielkanocnej będzie odżywiał się tylko wodą i produkowanym przez siebie piwem.

 

Amerykanin dostał wiele wskazówek od lekarza, gdyż jego dzienna dawka kalorii obniży się do 1200, co może zagrażać jego zdrowiu. Celem J. Wilsona jest także nie upijanie się.

 

- Moje zdrowie jest dla mnie ważne. Mam żonę i dwójkę dzieci, które wiele dla mnie znaczą. Traktuję to bardzo poważnie - powiedział J. Wilson. Przebieg eksperymentu Amerykanin dokumentuje na prowadzonym przez siebie blogu.

 

 

ciekaw czy który z nas to wyprubuje :)

 

źródło http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/bedzie-zywil-sie-tylko-piwem-w-wielki-post,1,4208201,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę mógłby przejść na samą wodę :)

 

że zacytuję klasyka Wienedikta Jerofiejewa "twierdził że alkohol mimo swej upiornej kaloryczności ma prymitywny skład strukturalny- dostał w ryja za swe chamskie erudycje, wywiesilośmy go za nogi przez okno aż odszczeka..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 70/80 w firmie gdzie pracowałem 3 pracowników założyło się, który dłużej wytrzyma bez jedzenia pijąc tylko jabole. Po 2 tygodniach pierwszy padł i poszedł do szpitala, za kilka dni już go nie było wśród żywych. Wątr5oba nie wytrzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 70/80 w firmie gdzie pracowałem 3 pracowników założyło się, który dłużej wytrzyma bez jedzenia pijąc tylko jabole. Po 2 tygodniach pierwszy padł i poszedł do szpitala, za kilka dni już go nie było wśród żywych. Wątr5oba nie wytrzymała.

Wena, gdzie Rzym, gdzie Krym. Nie porównujmy jaboli, z domowym piwem. Przecież on może sobie zacierać na słodko. Myślę, że zaszkodzić mu to nie zaszkodzi. 40 dni wytrzyma spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi nius, "bliska mi" osoba grzmoci dziennie w okolicach 7 przemysłowych, dwie paczki klubowych, kilka mocnych kaw i hot doga. Zyje w takim stanie ok 6 lat, Co prawda nie wygląda atrakcyjnie, ale też nie tak żeby jutro miał zejść.

 

Tak więc myślę że 40 dni na zupkach chmielowych mu nie zaszkodzi, tym bardziej że taka zupka to coś więcej niż woda lub wóda. :)

Edytowane przez bolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.