Skocz do zawartości

Witam wszystkich na forum eloszka od Matysia :)


matys997

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam na imie Mateusz jestem z Poraja kolo Częstochowy i tam tez uczęszczam do gastronomika. Mam 18 lat i jestem poczatkujacym kucharzem. Wino produkuje od paru lat i wszyscy degustujaczy mowia ze robie to doskonale. Wiec powyslalem moze tez piwo. Poza tym robie torty i siedze w garazu, a pzede wszystkim witam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z Poraja:)Choć Kołobrzeg daleko to Poraj jest mi bliski po przez rodzinę tam mieszkającą.Wujek Tadek rulez:)Ostatnio byłem w zeszłym roku na otwarciu sezonu żeglarskiego.Fajna impreza była a moja kuzynka nawet tam koncert dawała.Eh powspominać warto. Życzę zatem samych udanych warek i bez leków to nie jest wcale trudne. A efekt ...hmm wczoraj otworzyłem uwarzonego w maju Grodzisza. To piwo zachwyca mnie coraz bardziej. Czas spedzony w butelce mu służy. Smak przecudny i takich chwil życzę:smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmm wczoraj otworzyłem uwarzonego w maju Grodzisza. To piwo zachwyca mnie coraz bardziej. Czas spedzony w butelce mu służy. Smak przecudny i takich chwil życzę:smilies:

Serio to piwo jest coraz lepsze?. Piwom pszenicznym oraz z niskim °Blg czas raczej nie służy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to moje subiektywna ocena. Pierwszą butelke otworzyłem po 3 tygodniach od zakapslowania. I wówczas stwierdziłem, ze to piwo chyba nie dla mnie. Poźniej jeszcze miałem dwie próby po dwóch miesiacach. Było podobnie. Zdziwienie dopiero wywołało spróbowanie po jakis 3 miesiacach. Smakowo znacząco się zmieniło. Teraz jest to piwo które bardzo mi smakuje i wiem ze ponownie je uwarzę. Nie jestem odosobniony w odczuciach ponieważ mój wspólnik piwowarski ma podobne odczucia i mój ojciec też. Oczywiście to subiektywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.