Skocz do zawartości

VI KPD, VIII WWP i II Festiwal Dobrego Piwa - dyskusje


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Piję Pilsa, którego dałem do Wrocka i zaprawdę nie wiem co mogło być z nim nie tak żeby nie przejść eliminacji :/ Siarki nie czuć, piana super, klarowność idealna, goryczka przyjemna.

Kuzyn daj na luz, wszyscy wiedzą że warzysz super piwka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z nim nic' date=' ale widocznie były lepsze.[/quote']

Jeszcze lepsze? No co ty? :D:/

Niestety, ale były lepsze dla oceniającego, co zaś nie stanowi, że byłby gorszy dla Ciebie od innych.

No to jest piwowarstwo domowe ( w komercyjnym jest pewnie podobnie, bo i Tyskie i Calsberg- jedno nasze najlepsze a drugie to prawdopodobnie najlepsze i każde ma swoich zwolenników).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piję Pilsa' date=' którego dałem do Wrocka i zaprawdę nie wiem co mogło być z nim nie tak żeby nie przejść eliminacji :/ Siarki nie czuć, piana super, klarowność idealna, goryczka przyjemna.[/quote']

Poczekaj na metryczkę. Może dowiesz się ciekawych rzeczy :D

Raczej wątpię czy się doczeka. Metryczki na pewno dostaną finaliści, a Ci którzy odpadli to wiedzą, że odpadli. No chyba, że Wrocławscy Piwowarzy, którzy dokonywali eliminacji takowe wypełniali i przekazali Browarzycielowi do przesłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piję Pilsa' date=' którego dałem do Wrocka i zaprawdę nie wiem co mogło być z nim nie tak żeby nie przejść eliminacji :/ Siarki nie czuć' date=' piana super, klarowność idealna, goryczka przyjemna.[/quote'']

Poczekaj na metryczkę. Może dowiesz się ciekawych rzeczy :D

Raczej wątpię czy się doczeka. Metryczki na pewno dostaną finaliści, a Ci którzy odpadli to wiedzą, że odpadli. No chyba, że Wrocławscy Piwowarzy, którzy dokonywali eliminacji takowe wypełniali i przekazali Browarzycielowi do przesłania.

Ale skład Wrocławskich Piwowarów jest owiany tajemnicą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na metryczkę. Może dowiesz się ciekawych rzeczy :D

Raczej wątpię czy się doczeka. Metryczki na pewno dostaną finaliści' date=' a Ci którzy odpadli to wiedzą, że odpadli. No chyba, że Wrocławscy Piwowarzy, którzy dokonywali eliminacji takowe wypełniali i przekazali Browarzycielowi do przesłania.[/quote']

Ale skład Wrocławskich Piwowarów jest owiany tajemnicą :/

Ale podobno kwasy były :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieron, ja tu sobie pisanki robię :/

Fajnie, że potrafisz po świętach :D

Ja podchodzę na luzie, bo wiem że niektórym smakuje a innym nie (tylko wtedy gdy piwo jest dobre, a moje miało wyraźne wady). Wszak wszyscy wysyłają swoje najlepsze piwa z reguły bez wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię czy się doczeka. Metryczki na pewno dostaną finaliści' date=' a Ci którzy odpadli to wiedzą, że odpadli. No chyba, że Wrocławscy Piwowarzy, którzy dokonywali eliminacji takowe wypełniali i przekazali Browarzycielowi do przesłania.[/quote']

Ale skład Wrocławskich Piwowarów jest owiany tajemnicą :D

Ale podobno kwasy były :/

Moje, kwasy nie ale coś prawie podobnego, przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieron' date=' ja tu sobie pisanki robię :/[/quote']

Fajnie, że potrafisz po świętach :D

Ja podchodzę na luzie, bo wiem że niektórym smakuje a innym nie (tylko wtedy gdy piwo jest dobre, a moje miało wyraźne wady). Wszak wszyscy wysyłają swoje najlepsze piwa z reguły bez wad.

I tak też myślałem że moje piwa są bez Vat bez Vat bez Vat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieron' date=' ja tu sobie pisanki robię :/[/quote']

Fajnie' date=' że potrafisz po świętach :D

Ja podchodzę na luzie, bo wiem że niektórym smakuje a innym nie (tylko wtedy gdy piwo jest dobre, a moje miało wyraźne wady). Wszak wszyscy wysyłają swoje najlepsze piwa z reguły bez wad.[/quote']

I tak też myślałem że moje piwa są bez Vat bez Vat bez Vat :/

Bez Vat tz. bez podatku, a to musi przepaść. A z wadą tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skład Wrocławskich Piwowarów jest owiany tajemnicą :/

Ale podobno kwasy były :/

Moje' date=' kwasy nie ale coś prawie podobnego, przynajmniej tak mi się wydaje.[/quote']

Ja tam nie wiem, ale zaczyna być regułą, że jak na jakieś piwo liczę w konkursie to polega w eliminacjach. :/

 

Tylko te które wysyłam dla metryczki są doceniane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana to w pewnym sensie loteria. Wiadomo, że smak piwa zmienia się z czasem. Akurat trzeba wstrzelić się z tym smakiem w ocenę jury. Ja podchodzę do tego z dystansem *

 

* moje AIPA bardzo mi smakowało, jednak poległo w przedbiegach (tylko jeden rodzaj chmielu, a trzeba było użyć trzech :D)

Edytowane przez 2artur2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana to w pewnym sensie loteria. Wiadomo, że smak piwa zmienia się z czasem. Akurat trzeba wstrzelić się z tym smakiem w ocenę jury. Ja podchodzę do tego z dystansem *

 

* moje AIPA bardzo mi smakowało, jednak poległo w przedbiegach (tylko jeden rodzaj chmielu, a trzeba było użyć trzech :/)

He he i to amerykanckich, mogły być z promocji ale amerykanckie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo' date=' że smak piwa zmienia się z czasem.[/quote']

Dlatego ja wybierałem w czwartek, w piątek zawiozłem a w sobotę były eliminacje :/:D :/

Na to wygląda że z piątku na sobotę się zjeb........ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.