Skocz do zawartości

Witam :)


Siekier

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam, czytam, czytam :lol: Swoją drogą, to zapraszam też do mojego serwisu -> KLIK! Zastanawiam się oczywiście nad warzeniem piwa w warunkach Postapo, ale czytałem gdzieś o browarnictwie sprzed kilkunastu wieków, więc pewnie coś takiego to będzie. No ciekawe czy uda się to połączyć :lol:

 

(...)Tu trzeba warzyć, warzyć, i jeszcze raz warzyć. Nie ma litości :) (...)

A nie można czasem zasmakować tego co się uwarzyło? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba warzyć, warzyć, i jeszcze raz warzyć.

Są nawet tacy co wcześniej uwarzone piwa wylewają w kanał by mieć miejsce w butelkach na nowe warki...

Ale to margines :)

 

Warz spokojnie, pij z umiarem :D

 

Witam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam,

Czy już w palnach masz zacieranie?

 

 

Bardzo fajne i przyjazne dla użytkownika forum

Muszę Cię wyprowadzić z błędu :) Tu trzeba warzyć, warzyć, i jeszcze raz warzyć. Nie ma litości :D Witam i pozdrawiam. :)

Jejski, czy Ciebie już wygnali, bo nie pamiętam być się coś napalał ostatnio z tym warzeniem tylko opuściłeś się okropnie w tym co lubisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejski, czy Ciebie już wygnali, bo nie pamiętam być się coś napalał ostatnio z tym warzeniem tylko opuściłeś się okropnie w tym co lubisz.

No właśnie nie mam gdzie warzyć, a do kuchni już nie chcę z kegami się przenosić. :D Czekam aż na ogródek będę mógł puścić wodę i do roboty. Wiosna i lato będzie na remont zimowej warzelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanie - kiedy założyć wątek w Zapiskach piwowarów domowych? Wrzucać to najlepiej wg jakiegoś schematu?

Załóż w dowolnym momencie. Najlepiej przejrzyj sobie zapiski naszych piwowarów i sam wybierz swój styl w jakim chcesz je prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.