Jump to content
Sign in to follow this  
dennis

a propo garnkow eletrycznych

Recommended Posts

Jest tu na forum trochę informacji, cześć poleca cześć nie...

Czy mając do wyboru np taki z allegro http://allegro.pl/abc-garnek-elektryczny-sterylizator-30l-1800w-lodz-i1472818875.html a klasyczny to, na który lepiej się zdecydować?

Czy jest ktoś kto używał i jednego i drugiego i mógłby się obiektywnie wypowiedzieć?

Jak wygląda czyszczenie takiego elektryka? jak to myć? można jakoś odczepić część elektryczną (ta część z timerem, regulatorem temperatury) od samego gara czy stanowią jedność/calość?

Edited by dennis

Ten z linka jest drogi i chyba nie ma kranika. Jak już chcesz elektryczny to rozejrzyj się za takim ala lidl. To jakiego lepiej ci będzie używać zależy między innymi od tego jaką masz kuchenkę. Ja mam gazową i używam zwykłego.

jest to na forum troche informacji, czesc poleca czesc nie...

czy majac do wyboru np taki z allegro http://allegro.pl/abc-garnek-elektryczny-sterylizator-30l-1800w-lodz-i1472818875.html a klasyczny to na ktory lepiej sie zdecydowac?

czy jest ktos kto uzywal i jednego i drugiego i moglby sie obiektywnie wypowiedziec?

jak wyglada czyszczenie takiego elektryka? jak to myc mozna jakos odczepic czesc elektryczna (ta czesc z timerem, regulatorem temperatury) od samego gara czy stanowia jednosc?

Litości! Szanuj nas PROSZĘ.

Ten z linka jest drogi i chyba nie ma kranika. Jak już chcesz elektryczny to rozejrzyj się za takim ala lidl. To jakiego lepiej ci będzie używać zależy między innymi od tego jaką masz kuchenkę. Ja mam gazową i używam zwykłego.

zwykly gar tez nie ma kranika i nikt nie narzeka :)

mam kuchenke gazowa ale nad stojacym na palniku garze mialbym ze 20cm moze troche wiecej przestrzeni do szafki i nie wiem czy by jej nie zaszkodzilo...

Edited by dennis

Litości! Szanuj nas PROSZĘ.

a możesz rozwinąć? zrobiłem coś nie tak?

Chodzi o używanie polskich znaków i dużych liter na początku zdania :) Wtedy łatwiej się czyta.

Polskie znaki na tym forum to podstawa. Czytanie czegoś takiego to mordęga, a wyszukiwarka po wpisaniu np. "odczepić część elektryczną" nie zwróci nic, a teoretycznie tak napisałeś. Sorki, myślałem że po zacytowaniu domyślisz się.

Polskie znaki na tym forum to podstawa. Czytanie czegoś takiego to mordęga, a wyszukiwarka po wpisaniu np. "odczepić część elektryczną" nie zwróci nic, a teoretycznie tak napisałeś. Sorki, myślałem że po zacytowaniu domyślisz się.

aaa ok :)

staram się pisać z polskimi znakami ale czasem wychodzi inaczej :)

sorry, już się poprawiłem :)

Edited by dennis

zwykly gar tez nie ma kranika i nikt nie narzeka :)

mam kuchenke gazowa ale nad stojacym na palniku garze mialbym ze 20cm moze troche wiecej przestrzeni do szafki i nie wiem czy by jej nie zaszkodzilo...

No nie ma ale jeśli jest to masz 2 w 1 . Zacieranie i filtracje bez zbędnego przelewania .

No nie ma ale jeśli jest to masz 2 w 1 . Zacieranie i filtracje bez zbędnego przelewania .

Zbaczając lekko z tematu, byłem dziś w sklepie i oglądałem wężyk z oplotu i jest na nim napisane że temp robocza to max 90*... nic się nie dzieje z tymi wężykami w czasie gotowania?

Zbaczając lekko z tematu' date=' byłem dziś w sklepie i oglądałem wężyk z oplotu i jest na nim napisane że temp robocza to max 90*... nic się nie dzieje z tymi wężykami w czasie gotowania?[/quote']

Wyciągasz gumę ze środka i możesz gotować

Swego czasu warzyłem w KEGu z takim filtratorem - po chłodzeniu idealnie przefiltrował mi brzeczkę od chmielin :lol: Więc nawet godzinne gotowanie nie szkodzi :lol:

Ten właśnie dziś kupiłem. Będzie przeznaczony tylko do zacierania i filtrowania, więc powinien być w sam raz.

Być może trzeba będzie wymienić kranik, ale to się okaże.

Dogadaj się z facetem, żeby był jak najmniej obtłuczony. Powiedz, że ma służyć do robienia piwa, będzie wiedział o co chodzi;)

Edited by jake