Skocz do zawartości

Mapa dawniej i dziś.


Jejski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się powiększy mapę to już tak czerwono nie jest. :):) Niedawno dowiedziałem się, że u mnie w rejonie jest jeszcze kilku piwowarów, którzy o forach naszych nigdy nie słyszeli i spotykają się regularnie na degustacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się powiększy mapę to już tak czerwono nie jest. :):) Niedawno dowiedziałem się, że u mnie w rejonie jest jeszcze kilku piwowarów, którzy o forach naszych nigdy nie słyszeli i spotykają się regularnie na degustacje.

Tak samo jest moim rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei u mnie (Wołomin - Kobyłka - Zielonka) okazało się, że z zaznaczonych na mapie browarów domowych nie działa już żaden oprócz mojego. I znalazłem tylko jedną parę piwowarów w okolicy, którzy czasem robią jakieś piwko z puszek, ale odkąd nie można kupić puszek Johna Bulla, to jakoś im się nie chce. Teraz próbuję ich przekabacić na zacieranie - na razie uwierzyli, że dadzą radę w swojej kuchni (jak się okazało, ja mam mniejszą :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na artykuł w BA z października 2007 gdzie jest screen ówczesnej mapy. Dokładam fotkę z dzisiaj i zadam pytanie na spostrzegawczość. Czy są jakieś różnice? :)

W zasadzie wtedy nastąpił przełom, już kilka dni po tym niusie było dużo bardziej czerwono. Data umieszczenia wiadomości przez BA pokrywa sie często z rejestracją starszych stażem forumowiczów.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne - w Lublinie i okolicach patrząc na mapę (trzymamy się tematu :)) to zagłębie piwowarskie. A może u nas po prostu kurier - plotkarz?

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne - w Lublinie i okolicach patrząc na mapę (trzymamy się tematu :cool:) to zagłębie piwowarskie. A może u nas po prostu kurier - plotkarz?

Akurat ja warzę i odbieram paczki w Kłoczewie.. lubelskich piwowarów (trzech :) ) to znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na artykuł w BA z października 2007 gdzie jest screen ówczesnej mapy. Dokładam fotkę z dzisiaj i zadam pytanie na spostrzegawczość. Czy są jakieś różnice? :)

Tak mnie to natchnęło, że aż sobie lokalizację w profilu dodałem. Przy okazji dowiedziałem się, że w promieniu 500 metrów mam trzech innych piwowarów, aczkolwiek raczej mało aktywnych na forum ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.