Skocz do zawartości

Zwierzenia zwierząt


angasc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Samo psie towarzystwo, dorzucę Promilkę (domownicy nazwali ją Milka ale to kojarzy mi się z reklamą czekolady :-(

Kilka dni temu biedaczka miała damski zabieg i póki co siedzi struta, bez życia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To może teraz ja pochwalę się moimi pupilami:

samiczki Kameleona jemeńskiego

dsc00220wko.th.jpg

Morelia spilota Sorong - pyton zielony

dsc00440zfz.th.jpg

Python Regius - królewski - mój ulubiony samiec - niesamowity pieszczoch

dsc01032o.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja pochwalę się moimi pupilami:

samiczki Kameleona jemeńskiego

http://img219.imageshack.us/img219/9610/dsc00220wko.th.jpg

Fajne zwierzaki. Kiedyś oglądałem jakiś program przyrodniczy. Było w nim o koegzystencji zwierząt i ludzi. W RPA większość ludzi ma przy domu kompostownik (mam i ja), a na kompostowniku osobistego kameleona (niestety nie mam) polującego na amatorów psujących się resztek organicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samica Morelli podczas karmienia.

Nie wszystkim podobają się takie ujęcia podczas karmienia.

Ale jak każdy hodowca cieszę się jak moi podopieczni jedzą i rosną.

Jeśli kogoś uraziłem tym zdjęciem - z góry przepraszam.

dsc00449k.jpg

 

A to młode kameleonki - ok 1 miesiąc od wyklucia

dsc06352n.jpg

 

Więcej zdjęć można odszukać w galerii na mojej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej bym wtruł wszystkie koty w okolicy, a wpierwszej kolejności właścicieli. Żeby wnuki mogły swobodnie pobiegać po trawie to najpierw muszę posprawdzać czy nie ma kocich odchodów i posprzątać. Trawę mam pniszczoną popaloną. Kot jak się wysika to jest biała plama a za kilka dni dziura w trawniku. Ohyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej bym wtruł wszystkie koty w okolicy, a wpierwszej kolejności właścicieli.

No ja zrobiłbym to z właścicielami psów. Idzie sobie człowiek chodnikiem a tu pole minowe, bo pani, albo pan nie raczył posprzątać po swoim ulubieńcu...

Generalnie uważam, że od nowo rejestrowanych psów powinno brać się kosmiczny podatek. Powiedzmy z 200 zł. Zniknęłaby sprawa nieodpowiedzialnych właścicieli.

 

A tak poza tym jeżeli miałbym mieć kota to tylko w domowych warunkach. Żadnego wypuszczania luzem na dwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej bym wtruł wszystkie koty w okolicy, a wpierwszej kolejności właścicieli.

I za jakis czas pojawiłyby się myszy.

 

 

Jeden taki powybijał wszystkie koty jakie mu przychodziły na podwórko a za jakiś czas zaczął lamentować, że jakaś plaga myszy w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej bym wtruł wszystkie koty w okolicy, a wpierwszej kolejności właścicieli. Żeby wnuki mogły swobodnie pobiegać po trawie to najpierw muszę posprawdzać czy nie ma kocich odchodów i posprzątać. Trawę mam pniszczoną popaloną. Kot jak się wysika to jest biała plama a za kilka dni dziura w trawniku. Ohyda.

Głupota i zabobon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu moja Morelia Guttata :) Znaczy się Pantherophis któremu się uzdurało coś z powodu sąsiadnich terrariów.

http://www.terrariumzbozowki.republika.pl/images/cornsnake.jpg

piękna zbożóweczka ... najbardziej podobają mi się clasiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

co posiadacie na stanie i nie tylko :)

 

Tutaj mój psiak Baster w tej chwili ma 3.5 roku jest normalnie super i bardzo toleranacyjny dla dzieci mam córkę to w ogień by za nią polazł :) ogólnie kocha dzieci wygrał nawet jakąś podwórkową wystawę na jakimś festynie :)

 

danol.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna dwie suki. Fousek czeski, świetnie wystawiał kaczki. Świetny pies. Niestety, sprawy kobiece, w dodatku to słaba rasa. I druga suka to jamnik szorstkowłosy (przynajmniej jak ją kupowałem to miał to być właśnie ten gatunek), jakimś cudem nabrała genów cholerawieczego. Miała być na dzika ale dziki to ona ma głęboko w powarzaniu. Chociaż za farbą idzie ładnie ale strachliwe toto strasznie. Niestety nie miałem czasu żeby ją ułożyć :ble:

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.