Skocz do zawartości

Chemland - sklep ze sprzętem laboratoryjnym


Rekomendowane odpowiedzi

http://sklep.chemland.pl/

 

Ten sklep ma taki plus, że można robić w nim zakupy klient indywidualny. Co prawda po rejestracji i zalogowaniu znikają wszystkie artykuły ze sklepu, ale po prostu trzeba poczekać na aktywację konta - w moim przypadku jeden dzień. Co mają z rzeczy nam przydatnych?

Mieszadełka do mieszadeł magnetycznych, także z pręcikami do ich wyjmowania.

Butelki szklane o różnych pojemnościach - np. 500ml kosztuje 6,15pln . W BA butelka 500ml kosztuje 29pln, więc różnica spora.

Kolby - płaskodenna z wąską szyją 1000ml - 13,53pln, stożkowa 2000ml - 19,55pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszadełka do mieszadeł magnetycznych, także z pręcikami do ich wyjmowania.

Czy to sa preciki, ktore wklada sie do kolby? Duzo wygodniej i przede wszystkim sterylniej wyciaga sie mieszadelko zwyklym byle jakim magnesem - "prowadząc" przez ściankę, z zewnątrz, ku wylotowi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep ma taki plus, że można robić w nim zakupy klient indywidualny. Co prawda po rejestracji i zalogowaniu znikają wszystkie artykuły ze sklepu, ale po prostu trzeba poczekać na aktywację konta - w moim przypadku jeden dzień. Co mają z rzeczy nam przydatnych?

Mieszadełka do mieszadeł magnetycznych, także z pręcikami do ich wyjmowania.

Butelki szklane o różnych pojemnościach - np. 500ml kosztuje 6,15pln . W BA butelka 500ml kosztuje 29pln, więc różnica spora.

Kolby - płaskodenna z wąską szyją 1000ml - 13,53pln, stożkowa 2000ml - 19,55pln.

zamówiłem u nich na początku stycznia dwie kolby do dzisiaj ich nie mam

ani be , ani me cisza , poradziłem sobie inaczej kupując w ikei 2 L słoiki

zamykane na patent :smilies:

Edytowane przez uups
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to sa preciki, ktore wklada sie do kolby? Duzo wygodniej i przede wszystkim sterylniej wyciaga sie mieszadelko zwyklym byle jakim magnesem - "prowadząc" przez ściankę, z zewnątrz, ku wylotowi :-)

Cholercia, faktycznie... No cóż, pręcik przyda mi się w pracy :)

 

zamówiłem u nich na początku stycznia dwie kolby do dzisiaj ich nie mam

ani be , ani me cisza

Hmmm, ja zamówienia dokonałem wczoraj rano, zrobiłem od razu przelew a przed chwilą dostałem maila że przesyłka została wysłana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.