Skocz do zawartości

Ciekawe Puby


gagarin

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie puby/pijalnie, które odwiedziliście albo o których słyszeliście wywarły na was największe wrażenie i polecilibyście innym?

 

Chyba najfajniejszy pub, w którym ja byłem to Ye Olde Trip To Jerusalem, znajdujący się w Nottingham w większości w jaskiniach pod zamkiem Robin Hooda.. :) Posiada oczywiście ten szczególny klimat angielskich pubów, a także ciekawy wystrój oraz serwuje lokalne piwa jak Robin Hood Ale czy Olde Trip Ale..

 

Liczę na Wasze propozycje!

 

DSC_0043.JPGwork.5938842.1.flat,550x550,075,f.inside-the-pilgrim.jpg

the%20trip%20to%20jerusalem%20inn%20nottingham.jpg

Edytowane przez gagarin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo PRZEDNIE!!! Dzięki że się załapałem na fotkę :) Tylko piwowar może do firmowej piwiarni Gż wnieść skrzynkę z firmowym znakiem Carlsberg Polska i dostać za to nagrodę :) Dzięki za fotkę, oczywiście masz +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka zdjęć z Profesjonaliów (jesteś na kilku), spróbuje jutro parę wybrać, zrobić małą paczkę i wstawić gdzieś. Linka podam na forum. Do tej pory nie miałem jakoś spadu do wrzucania ich.

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Monachium oczywiście obowiązkowo zaliczyłem Hofbrauhaus, ale to jeszcze nie było to. Kręcąc się wokół Viktualienmarkt trafiłem do knajpy, która okazała się esencją bawarskości.

 

3691992443_2798f103fe_z.jpg

Viktualienmarkt & Marienplatz München by VideoRan, on Flickr

 

Było tam wszystko - wąsaci faceci w kapelusikach z piórkiem, bratwursty, cycate kelnerki, kartoffelsalat, golonka na 10 sposobów, a wszystko to podlane typowym monachijskim "sikaczem" Lowenbrau. Koncerniak, ale w Monachium smakuje jak Łomża do grilla nad Bugiem. :D

Edytowane przez zgoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w temacie Profesjonaliów, ale napiszę tez tutaj. Zrobiłem paczkę ze zdjęciami z półfinału w Wodzisławiu Śl. Jest do pobrania tutaj:

https://docs.google.com/leaf?id=0B6aqUSuZe7ivNzI5YjczYzgtMTllYy00NDVhLWE4MDktZTJhMzM3ZGVkMzQ0&hl=en&authkey=CPDuoJAH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja moge polecic np. browar w Sarajevie, przemyslowy ale maja tam knajpe w stylu Cesarsko Krolewskim (Krakusom sie skojarzy z jedynym browarem restauracyjnym) gdzie serwuja standardowe "jasne", "ciemne" oraz cos specjalnego - niefiltrowane, niepasteryzowane jasne. To co pilem mialo lekki kwasek (w temp. 35-40st na zewnatrz pewnie ciezko bylo tego uniknac) ale smakowalo - wlasnie wtedy zakochalem sie w niefiltrowanym lagerze, nawet lekko przeterminowanym.

 

http://www.sarajevska-pivara.ba/menuSites.php?user=1b7d89b9a25071f5d2bf73c3fa41bdb8&type=2&textID=2&lang=E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.