Skocz do zawartości

Głodna wiedzy studentka w pilnej potrzebie :)


Gabi

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne forumowicze! :):)

 

Dobiega czas kiedy moje dziecię kończy edukację na poziomie licencjackim i czas napisać pracę.

W związku z tym będę niezmiernie wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety, która jest badaniem potrzebnym do napisania tejże pracy. Temat ankiety to "Wiedza i zastosowanie w diecie błonnika pokarmowego oraz częstotliwość spożycia produktów o wysokiej zawartości błonnika"

 

http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/3105/

 

Ankieta jest anonimowa.

 

Z góry wszystkim dziękujemy za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wypełniłem do końca bo połowę bym strzelał albo szukał w internecie. Może by dodać odpowiedz nie wiem bo tak wyniki mogą być niespecjalnie wiarygodne

Temat ankiety to " Wiedza o błonniku, jego zawartości w diecie i właściwościach." więc raczej bada ona co o błonniku wie ankietowany a nie to czym jest i jak działa błonnik (bo to wiadomo a przynajmniej można to znaleźć w wiarygodnych źródłach). Więc raczej szukanie po internecie odpowiedzi zamiast strzelania zaburzy wiarygodność badania.

Edytowane przez Marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecię studiuje dietetykę na specjalizacji klinicznej.

 

Dziękujemy za juz wypełnione ankiety i zapraszamy innych do zmierzenia się z tym trudnym i bolesnym doswiadczeniem :) :) :)

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki stres na wieczór jest nie wskazany, trzeba przepłukać umysł :)

E tam stres... Od 10 dni mam gorszy...

A swoją drogą jak można zadawać pytanie o wagę? Dobrze, że nie pytano o obwód w pasie, bo ostatnio nie doszacowałem go o 10 cm...

 

No i wypełniłem :)

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.