Skocz do zawartości

Witam!


Metalbeer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Jestem tu nowy, ale mam nadzieję, że szybko się zasymiluję :)

Może na początek się przedstawię:

Mam na imię Krzysiek, piwowarstwem domowym zostałem zarażony przez przypadek, po długiej rozmowie z

kolegą, który ma podobne zainteresowania.

Dopiero zaczynam, więc chętnie posłucham dobrych rad, a z biegiem czasu, mam nadzieję, sam wielu udzielę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego piwowara (potencjalnego?) z Górnego Śląska. Uwarzyłeś już coś choćby z brewkita czy jeszcze w fazie nakręcania się? Jeśli to drugie to polecam jak najszybciej zacząć warto i bardzo wciąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie witam na forum, bo w realu poznaliśmy się troszkę wcześniej :) :)

Na początek zaproponowałem Krzyśkowi zacieranie przy mojej skromnej pomocy, a nie robienie "zupek chińskich" jak pisał o brewkitach TomX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam przyjemność jeszcze raz powitać na forum Krzyśka bo to co dzisiaj i usłyszałem i zobaczyłem rzuciło nowe światło na człowieka ;) Krzysiek jest na tyle zdeterminowanym piwowarem (bez pierwszej warki!), który podszedł do tematu z pełnym profesjonalizmem i determinacją. Jest na etapie projektowania i budowy kotła zacierno/warzelnego z wybiciem ok 50l. Szczegóły myślę niebawem. Zwiedziłem warsztat i oglądałem to co tam powstało, a resztę na stronie http://www.metalcraft.pl/. Myślę że grono piwowarów wzbogaciło się nie tylko o fachowca od CO, ale kogoś czuje temat, ma talent i przede wszystkim otwartą głowę. Brawo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.