Skocz do zawartości

Zimowe Impresje Piwne 2011


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie jeszcze dot. browaru. Czy jest tam sklepik, żeby kupić piwa, szklanki do domu? No i czy można kupić taki wózeczek: http://www.pivovarbroumov.cz/foto/foto_15.jpg? Bardzo nam się spodobał.

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Czy jest tam sklepik, żeby kupić piwa, szklanki do domu? No i czy można kupić taki wózeczek: http://www.pivovarbroumov.cz/foto/foto_15.jpg? Bardzo nam się spodobał.

Sklepik jest ze wszystkim co potrzeba, czy wózki/sanki (josefik :) ) są w ofercie? - nie szukałem, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeszcze dot. browaru. Czy jest tam sklepik, żeby kupić piwa, szklanki do domu?

Tak, w soboty czynny do 14.00.

Niefiltrowane: 12-tka - 34KĆ, smakowe - 38KĆ, czereśniowe - 45KĆ. Butelka typu pet 1 litr.

Pasteryzowanych w szklanych butelkach nie kupuję więc cen nie znam.

Szklanki, kufle (szklane, ceramiczne) i inne gadżety są dostępne.

Zaopatrz się w korony czeskie, bo przelicznik ze złotówek na korony w sklepie jest b.niekorzystny (rzekomo usługi czeskich banków to sprawiają :-)

Po drodze można też w dobrych sklepach kupić prawdziwy piwny czeski "gadżet" - utopence, czyli kiełbaski marynowane do piwa :)

Co do wózka - josefik odpowiedział ale myślę, że zibi z pewnością coś Ci załatwi :)

Edytowane przez Bączek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe wsparcie, dla zaganianego organizacją imprezy - Zibiego.

Dojazd.

http://maps.google.pl/maps?q=50.71286,16.258929&num=1&t=h&sll=50.713548,16.258237&sspn=0.000876,0.001725&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.712881,16.258923&spn=0.001753,0.003449&z=18

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki informacja przydatna dla mnie bardzo jeśli będę robił desant z powietrza :);) Postaram się trafić w stodołę.

... nie ląduj okrakiem - piorunochron!

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za chwileczkę , już za momencik Zimowe Impresje będą się kręcić :)

Pozostał tydzień do spotkania w Sudetach Środkowych :)

Będzie nas 25 osób ;)

Agroturystyka "Jędrzejowa Chata " Unisław Śląski 141

Poniżej podaje link jak dojechać z centrum Wałbrzycha do Jędrzejowej Chaty

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Genera%C5%82a+W%C5%82adys%C5%82awa+Sikorskiego&daddr=Trasa+35&geocode=FUSBBgMdYV74AA%3BFTPUBQMdghP4AA&hl=pl&mra=dme&mrsp=0&sz=13&sll=50.738085,16.293926&sspn=0.048887,0.109005&ie=UTF8&ll=50.744928,16.291695&spn=0.097761,0.21801&z=12

Punkt B to cel podróży.

Do Jędrzejowej Chaty należy dotrzeć w sobotę tj. 05.03.2011 do godziny 10.00 o 11.00 będzie podstawiony autokar i udamy się do Czeskiej Republiki do miasta Bromov, na zwiedzanie Browaru.

Czekam na was.

zibi

Piwowar Sudecki

link rubezahla lepszy

http://maps.google.pl/maps?q=50.71286,16.258929&num=1&t=h&sll=50.713548,16.258237&sspn=0.000876,0.001725&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.712881,16.258923&spn=0.001753,0.003449&z=18

Edytowane przez zibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Poniżej podaje link jak dojechać z centrum Wałbrzycha do Jędrzejowej Chaty

Wałbrzych to już peryferie, Twoja lokalizacja 'cenrtum' to peryferia peryferii ;) , ale dla opcji innych niż desant... pewnie przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Do Jędrzejowej Chaty należy dotrzeć w sobotę tj. 05.03.2011 do godziny 10.00...

A kto pierwszy ten będzie mógł wybrać sobie wyrko ;). Jedno pytanie - wjazd jest od głównej drogi (35) czy podjechać tą boczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Do Jędrzejowej Chaty należy dotrzeć w sobotę tj. 05.03.2011 do godziny 10.00...

A kto pierwszy ten będzie mógł wybrać sobie wyrko ;). Jedno pytanie - wjazd jest od głównej drogi (35) czy podjechać tą boczną?

Od głównej jest (zjazd),od bocznej (podjazd) proponuje od głównej(35).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z uczestników ZIP2011 posiada i zabierze ręczną pompkę do kega 5l?

Bo wtedy bym zabrał jeszcze co-nieco do degustacji ;)

 

PS. Zibi - doliczyłbyś jeszcze 1 osobę z mojej strony? Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna Informacja dla Uczestników Z.I.P. 2011.

Należy zabrać ze sobą Dowody Osobiste Lub Paszporty, zwłaszcza dla dzieci,co by Czeskie Służby Specjalne ;) nie zrobiły nam psikusa i kogoś nie zamknęli na POLICE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strój Borata :P

Josefik zastanawiało mnie ciągle dlaczego namawiałeś na Impresje' date=' teraz wiem :) Gdybym wiedział, że to tego typu impreza to bym się zastanowił dwa razy. :smilies:[/quote']

Ja myślę że jak Zimowe Impresje, to zimowy strój Borata ;)

Wprawdzie mamy jeszcze karnawał,ale myślę że luzik-guzik jak mówią w naszych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było!

Szkoda, że aż rok trzeba czekać do kolejnych 'Impresji'.

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie.

 

Kilka pamiątkowych fotek http://www.piwo.org/galeria/thumbnails.php?album=201

ed: kolejność trochę się pomieszała - nie mogę znaleźć, gdzie dla danego albumu ustala się wyświetlanie wg kolejności.

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za miłe spotkanie, było super. Gratulacje dla organizatorów. Aha wyszedłem na lenia bo nie chciało mi się robić etykiet, więc jeśli ktoś będzie miał piwo bez etykiety z numerkiem na kapslu (wynalezionym przez Irlandczyka :)) to:

12 - grodziskie, które nie jest grodziskim (źle nachmielone)

13A - piernikowe (popłuczyny po RISie)

16 - wędzone

 

Nie wiem od którego piwa dzisiaj zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.