Skocz do zawartości

II Zlot Piwo.org 8-10 kwiecień 2011 - zaproszenie


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak już będziesz na A1 to walisz do samego jej końca i lądujesz w Żorach praktycznie

A od czerwca A1 się wydłuży parę km do Świerklan a co dalej do granicy niewiadomo, bo ALPINA się opie.....la strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsi piwowarzy już na miejscu ;) Vettis informuje, że pogoda całkiem ok, na szczęście nie pada :)

Mój młodszy syn mieszka w Krokusie od zeszłego piątku. Jest na wczasach z Babcią. W Krokusie poprosili ich by w piątek 8-go się w miarę możliwości szybko wymeldowali, bo muszą przygotować pokoje na "Kongres Piwowarów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o niebo lepiej jechać wiślanką przez Żory ' date=' niż jedynką przez Tychy a w sumie to teraz można autostradą A4 i zjechać na nową A1 aż pod Żory podjechać i potem na wiślankę[/quote']

Znaczy, koło Mysłowic zjechać na A4 w kier. zachodnim (Katowice), potem na A1 i do Żor, a potem DK81 i do DW941, dobrze kombinuję?

 

Na Google Maps A1 kończy się gdzieś w polu. ;)

Sprawdź na zumi.pl Tam jest aktualny stan A1.

http://www.zumi.pl

 

Wywaliłem linka bo był bez zbliżenia potrzebnego fragmentu.

Edytowane przez jkocurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy prund mają, u mnie wieje jak złe.

 

mam jeszcze jedną warkę do zabutelkowania i dwie do przelania na cichą to też pewnie padnę :D A i jeszcze czekam na wizytę młodych projektantów, non stop robota panie. :D A miałem plan iść do knajpy na koncerniaka, hehe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prąd jest, net też tylko brak sił i motywacji, bo tu, na Kongresie Piwowarów, tyle dobrego się znalazło przez tylu piwowarów ale co najważniejsze głowa nie boli.;)

Ale jak to zwykle widać forum zamilkło.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, żyją, nie potruli się ;) Słońce macie?

Mimo ze to slask powietrze jest tu czyste wiec zyjemy. Co do piwa tez nie jest takie zle jak pisali wczesniej. Konkursu kasow chyba nie bylo, chyba ze dzis bedzie.

A slonce powoli wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo' date=' żyją, nie potruli się ;) Słońce macie?[/quote']

Mimo ze to slask powietrze jest tu czyste wiec zyjemy. Co do piwa tez nie jest takie zle jak pisali wczesniej. Konkursu kasow chyba nie bylo, chyba ze dzis bedzie.

A slonce powoli wychodzi.

Żeby to czyste powietrze Wam nie zaszkodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciek jest jeden: piwa jest tyle, ze jury nadal obraduje w ciszy i tak moze byc do polnocy. Ja wracam na degustacje przepysznych trunkow, a Wam niech slinka leci.:cool2:

Trzeba było zaczynać od rana ;) Sprawdzajcie co jakiś czas czy nie posnęli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.