Skocz do zawartości

II Zlot Piwo.org 8-10 kwiecień 2011 - zaproszenie


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wszystkim za miłe spotkanie Tomkowi za organizację

nie jest to łatwe szczególnie że było nas naprawdę sporo

Bogdanowi i Gabi za wspaniałe wyroby , no i oczywiście

mnogość piwa.Do następnego spotkania ,najbliższe chyba

we Wrocku z piwowarskim pozdrowieniem niech "brzęczka' bedzie z wami ;) uups chyba przesadziłem

wasze zdrowie :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

J Serdeczne podziękowania dla Organizatorów oraz dla moich "niemieckich przyjaciół" :smilies: .

Ja też wszystkim uczestnikom bardzo dziękuje za spotkanie i atmosferę. Szczególnie dziękuje Gabi, Bogdanowi i Tomkowi za organizacje.

Dzięki Josefik pięknie to ująłeś. Brzmi lepiej niż ?zakamuflowana opcja niemiecka? Nam też było bardzo miło.

Podziękowania tez się należą Państwu Ignacom za przetransportowanie mnie w obie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym bardzo podziękować Tomkowi, Gabi i Bogdanowi za organizację Kongresu, a wszystkim którzy byli za to, że byli :smilies:

Było naprawdę świetnie.

Do następnego spotkania. Do Wrocławia się nie wybieram ale w Żywcu będę na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuje organizatorom - lokalizacja świetna: komfort zadowalający, obsługa uprzejma, niezła kuchnia, bardzo niskie koszty, dużo miejsca na spotkania i pogaduchy do późna w nocy.

 

Dziękuje też uczestnikom za miłe przyjęcie i towarzystwo, bawiłem się świetnie, jak dotychczas najbardziej udana impreza zlotowa w jakiej brałem udział. Przykro mi, że nie z każdym zdążyłem pogadać, wyjeżdżałem znając niektórych piwowarów tylko z widzenia. Dwa dni to stanowczo za krótko, następnym razem zróbmy Kongres na cały tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weźcie ze sobą próbki piwa przeznaczone na konkurs w Żywcu i Wrocławiu' date=' zrobimy sobie panel degustacyjny.[/quote']

Sondowanie konkurencji? ;)

Tak, sondowanie wyszło bardzo skutecznie, okazało się, że nie mam ani jednego piwa które miałoby szanse w Żywcu i może z jedno które powalczy we Wrocławiu. Przynajmniej oszczędzę jurorom niepotrzebnej roboty :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sondowanie wyszło bardzo skutecznie, okazało się, że nie mam ani jednego piwa które miałoby szanse w Żywcu i może z jedno które powalczy we Wrocławiu. Przynajmniej oszczędzę jurorom niepotrzebnej roboty :smilies:

Coder, przestań dramatyzować, dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za przygarnięcie dwojga zbłąkanych wędrowców ;) Impreza, a właściwie jej malutki fragmencik na który się załapaliśmy, była przednia, piwa wyborne z racji jakości i ilości rodzajów :smilies:

Dziwnym trafem powrót na nocleg o 3 w nocy kilka kilometrów był o niebo szybszy (subiektywnie) niż powrót w południe po samochód :lol: Ale skoro piwem upić się nie można to pewnie nie był kac tylko zmiana ciśnienia albo górskie powietrze.

Przy okazji znalazłem worek z butelkami z krachlą po piwie cieszynskim, w sumie kilkanaście sztuk, więc potwierdza się prawda że górskie tereny obfitują w wychodnie cennych kruszców :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie tez wypada podziękować Tomkowi za zorganizowanie. Niestety znaczą część zlotu spędziłem w osobnej sali i piłem głownie jeden gatunek piwa. Chyba mam marzo/oktobero wstręt. Ale spoko, przejdzie mi. Najbardziej żałuję, że zabrakło mi czasu na poznanie osobiste wielu znanych tylko stąd osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak' date=' sondowanie wyszło bardzo skutecznie, okazało się, że nie mam ani jednego piwa które miałoby szanse w Żywcu i może z jedno które powalczy we Wrocławiu. Przynajmniej oszczędzę jurorom niepotrzebnej roboty :smilies:[/quote']

Coder, przestań dramatyzować, dobra?

Niestety, mój drogi, to są twarde fakty, próbowałem piwa rówolegle i wiem co piszę.

Nowi piwowarzy wyuczyli się warzenia; nie wiadomo gdzie; i robią takie piwa, że czacha paruje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS nie wspomniałem o wspaniałej organizacji i przesympatycznym towarzystwie, bo to jakby oczywista oczywistość :lol:

 

Tak, sondowanie wyszło bardzo skutecznie, okazało się, że nie mam ani jednego piwa które miałoby szanse w Żywcu i może z jedno które powalczy we Wrocławiu.

W życiu nie pójdę na kurs, dowiem się że król jest nagi, że mówię prozą i że piwa które mi smakują są niedobre :smilies: wolę tkwić w błogiej nieświadomości :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak' date=' sondowanie wyszło bardzo skutecznie, okazało się, że nie mam ani jednego piwa które miałoby szanse w Żywcu i może z jedno które powalczy we Wrocławiu. Przynajmniej oszczędzę jurorom niepotrzebnej roboty :smilies:[/quote']

Coder, przestań dramatyzować, dobra?

Też uważam że przesadzasz. W niektórych moim, zdaniem masz szanse po rywalizować.

Edytowane przez tieroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mój drogi, to są twarde fakty, próbowałem piwa rówolegle i wiem co piszę.

Nowi piwowarzy wyuczyli się warzenia; nie wiadomo gdzie; i robią takie piwa, że czacha paruje. ;)

Uczą się na tym forum. Szczególnie dużo, czytając twoje posty :smilies:

Szczęście nowicjuszka po prostu. Oby komisja w Żywcu była takiego samego zdania.

 

PS. Ze szkockich których próbowałem to twoje jak dla mnie było najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczą się na tym forum. Szczególnie dużo' date=' czytając twoje posty :lol:[/quote']

Piotrze przestań pisać na forum a wykosisz konkurencję :lol::smilies:

Miałem wiele miłych rozmów na zlocie z ludźmi których nie znałem, a którzy czytaj moje porady, mam z tego kupę satysfakcji.

 

Jak to mówą Anglicy:

 

Those who can - do

Those who can't - teach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym podziękować organizatorom elroyowi, Gabi i Bogdanowi. Znam ich od lat i wiem, że jak organizują imprezę to musi się udać. Oczywiście jest i podstawowa wada ZA KRÓTKO.

Niestety w tak krótkim okresie nie można bliżej wszystkich poznać, ale co sie odwlecze .... Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękować organizatorom elroyowi, Gabi i Bogdanowi

Po raz któryś z kolei zauważam że Elroya pisze się z małej litery, czy jest w tym jakaś prawidłowość czy zwykły spisek żydów masonów i cyklistów?? :):smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wycofywam z tego co powiedziałem :)

Może to wynika z pomieszania z poplątaniem, wiele osób uważa że u mnie Majcher (nazwisko) to ksywa, z Zygmunt (ksywa, mam na imię Michał) to imię :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.