Jump to content
Sign in to follow this  
elroy

II Zlot Piwo.org 8-10 kwiecień 2011 - zaproszenie

Recommended Posts

Witajcie Koleżanki i Koledzy!

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z informacjami dotyczącymi II Zlotu oraz nie zwlekania z rejestracją :D

http://www.piwo.org/2011/02/2-zlot-piwo-org-zaproszenie/

Najważniejsze rzeczy są już ustalone (w tym miejscu raz jeszcze dziękuję Gabi i Bogdanowi za nieocenioną pomoc!), zostało jeszcze kilka, ale to będę informował już na forum. (min. nie zostały jeszcze skonsultowane z kierownikiem rekreacji Ignacem atrakcje sportowe :D, oraz godziny przyjazdu i wyjazdu)

Jeżeli nasze szacunkowe obliczenia się sprawdzą, powinniśmy mieć cały ośrodek na wyłączność.

Dwie nowości których nie było rok temu. Wymagana większa zaliczka (niestety tego nie przeskoczymy), oraz PESEL (tego również :D ) Reszta nie powinna myślę budzić niejasności.

Jeżeli są jakieś pytania, piszcie koniecznie!

Raz jeszcze zapraszam i do zobaczenia :)

Mamy nadzieję, że miejsce zlotu spełni Wasze oczekiwania.

Fotki zrobione z tarasu ;) .

Edited by Gabi

Czy jest opcja wyżywienia jarskiego lub wege?

Niestety nie, menu - zwłaszcza obiady, jest ustalone z góry i identyczne dla wszystkich.

Jednak dałeś mi do myślenia stwierdzam ;) . Będę dzwonił do Krokusa i dopytam jak to wygląda.

Jednak dałeś mi do myślenia stwierdzam ;) . Będę dzwonił do Krokusa i dopytam jak to wygląda.

Przy okazji, jeżeli jest więcej osób które chciałby menu bezmięsne, to proszę pisać do mnie na PW.

Jak będziesz pytał to zapytaj czy będzie możliwość zakupu samego obiadu w sobotę dla nie nocujących.

Jak będziesz pytał to zapytaj czy będzie możliwość zakupu samego obiadu w sobotę dla nie nocujących.

Oczywiście :(

Tomku! Ty i tak masz dużo pracy związanej z organizacją całego zlotu , dlatego pozwól żebym ja się zajęła sprawami związanymi z posiłkami.

Dla mnie to żaden problem :( .

Tomku! Ty i tak masz dużo pracy związanej z organizacją całego zlotu , dlatego pozwól żebym ja się zajęła sprawami związanymi z posiłkami.

Dla mnie to żaden problem :( .

Chętnie, masz duże większe doświadczenie :)

Chętnie, masz duże większe doświadczenie :)

Z tym doświadczeniem to przesadziłeś , ale chętnie Ci pomogę :(.

O tej chwili wszyscy chętni na bezmięsne obiady proszę pisać na moje pw.

Tomku! Ty i tak masz dużo pracy związanej z organizacją całego zlotu ' date=' dlatego pozwól żebym ja się zajęła sprawami związanymi z posiłkami.

Dla mnie to żaden problem :) .[/quote']

Chętnie, masz duże większe doświadczenie :/

Że niby co, w gotowaniu, czy organizacji? :( Jakąś lekką złośliwością mi tu zaleciało, miło. Podobno kobiety nie lubią jak się je z "garami" kojarzy. Może niektóre lubią, a może ja coś pokręciłem.:/

A tak swoją droga to czy ktoś z Mazowsza z W-wy lub okolic wybiera się na zlot, może jakiś wspólny transport? Ja mogę jechać autkiem i miałbym dwa wolne miejsca.

Że niby co, w gotowaniu, czy organizacji? :) Jakąś lekką złośliwością mi tu zaleciało, miło. Podobno kobiety nie lubią jak się je z "garami" kojarzy. Może niektóre lubią, a może ja coś pokręciłem.:/

Ja to jako złośliwości nie odebrałam :/ :/ . A co do garów, to jakieś 20 min temu przestałam mieszać w trzydziestolitrowym garze :( .

Przyznam się że nie byłem na takim zlocie więc pytanie czy będzie możliwość przyjazdu na jeden dzień, (z soboty na niedzielę) nocleg raczej jestem samowystarczalny namiot podróżuje zawsze zemną w sakwach pytam dlatego że jeśli będzie ładna pogoda i czas wolny chętnie bym zawitał. Tym bardziej że odwiedził bym po drodze w Jawornik Wisła znajomą.

Że niby co' date=' w gotowaniu, czy organizacji? :) Jakąś lekką złośliwością mi tu zaleciało, miło. Podobno kobiety nie lubią jak się je z "garami" kojarzy. Może niektóre lubią, a może ja coś pokręciłem.:/[/quote']

Ja to jako złośliwości nie odebrałam :/ :/ . A co do garów, to jakieś 20 min temu przestałam mieszać w trzydziestolitrowym garze :( .

Zazdroszczę koleżance, ja niestety kocyk, antybiotyk, pilocik i jedyne interesujące zajęcie to forum piwo.org. A fermentory puste stoją, słód leży i czeka, a tu nic. Mocy brak. Ale już niebawem...

Przyznam się że nie byłem na takim zlocie więc pytanie czy będzie możliwość przyjazdu na jeden dzień, (z soboty na niedzielę) nocleg raczej jestem samowystarczalny namiot podróżuje zawsze zemną w sakwach pytam dlatego że jeśli będzie ładna pogoda i czas wolny chętnie bym zawitał. Tym bardziej że odwiedził bym po drodze w Jawornik Wisła znajomą.

Niestety nie pomogę nowemu koledze, też nie byłem na poprzednim zlocie i póki co ten może będzie pierwszy.

Nocleg w górach w kwietniu pod namiotem? Tego organizator powinien zabronić.

Pewnie że będzie można, tylko trzeba się zapowiedzieć z tym jednym noclegiem, tylko co to jeden nocleg :(

Edited by pieron

Nocleg w górach w kwietniu pod namiotem? Tego organizator powinien zabronić.

Pewnie że będzie można, tylko trzeba się zapowiedzieć z tym jednym noclegiem, tylko co to jeden nocleg :(

Można wiedzieć dlaczego powinien zabronić, jeśli chodzi o zimno to polecam było fajnie http://zlotpingwina.pl/ jeśli inny powód pisz jestem nowy.

Edited by janik15

120zł osoby w wieku 3-12l - to za dzieci do 3 lat sie nie płaci ?

Dobrze zrozumiałeś . Za dzieci do lat 3 się nie płaci .

Czy zabieranie dwóch bąbli 2 i 5 lat to dobry pomysł? będzie wiecej dzieci ?

Na pewno będzie więcej dzieci, my jedziemy z dwójką chłopców w wieku 3l. :( Ale będą też dzieci młodsze i starsze :) Spokojnie możecie brać pociechy!