Skocz do zawartości

Nowa kategoria i fora


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zauważyliście (bo trudno nie :cool: ) pojawiły się nowe fora w kategorii ogólnej. Myślę, że każdy znajdzie swoje miejsce i temat również tam.

Proszę zgłaszać wszelakie uwagi i sugestie

Jeżeli ktoś jednak nie ma ochoty tam zaglądać, po prawej stronie znajdziecie mały przycisk "+" lub "-" który pozwala na zwinięcie danej części forum do małego paska. Ustawienie jest pamiętane indywidualnie w cookie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dział ogólny wypalił połowicznie. Jeszcze nie czas po prostu na niego..

 

Na ten moment posty z

Humor

Komputery, Internet

Sport

Fotografia

Książka, film, muzyka

Lecą do HydeParku - zrobimy dzięki temu miejsce i porządek w dziale piwowarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam

 

Brakuje mi na forum wątku pt "Technologia"

W dziale tym można by opisywać technologie warzenia, klarowania, technologię słodowania itp

 

Np chcę pogadać o produkcji drożdży z gęstwy poprzez suszenie. Mam mały problem gdzie to umieścić:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A moze dzial/forum "Dla Poczatkujacych"? Bedzie wtedy miejsce gdzie nowi piwowarze beda mogli zadawac "proste" albo nawet "glupie" pytania (chociasz "glupie" to moga byc tylko odpowiedzi) ;) Miejsce na wrzucenie tych tematow typu: "Moj pierwszy raz" itd.

Nowi piwowarze potrzebuja pomocy, i trudno spodziewac sie zeby "wszystko" sobie znalezli gdzies na forum albo na piwo.org...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scooby takim działem jest wsparcie piwowarskie, tam można zadawać wszelkie pytania odnośnie warzenia. Zapewne chodzi Ci o ogłoszenie u góry forum, nie ma ono na celu odstraszenie kogokolwiek od zakładania nowych wątków. Prośba dotyczy raczej ich tytułowania. Ciężko znaleźć później jakieś informacje "przegrzebując" kilkanaście wątków mających ten sam tytuł np. "mój pierwszy raz". Tak czy inaczej raczej nikt bez pomocy nie zostaje :)

 

Jeśli uważacie że trzeba rozdzielić dział "wsparcie piwowarskie" na fora dla początkujących i zaawansowanych to proszę o zabranie głosu. Jeśli uznacie, że jest to konieczne to myślę, że Admin przychyli się do prośby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie warto założyć coś w tym stylu jaki proponuje Scooby? Wiem, że ilość nie oznacza jakość, ale zawsze można byłoby wydzielić coś z takiej części i przenieść do wsparcia piwowarskiego, niż powiedzmy po kilku miesiącach przebijać się przez dziesiątki wątków o bardzo zbliżonej problematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.