Skocz do zawartości

2011.06.24/25 - V Pomorski...


Kanclerz

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Marek Skrętny ( Szef marketingu Browaru Amber) poinformował mnie , że dzisiaj wysłal do mnie nagrody za zeszłoroczny konkurs. Mam nadzieję , że dotyczy to wszystkich co byli na pudle. Druga dobra wiadomość - w tym roku konkurs będzie pod patronatem Ambera.

Znów dzwoniłem do Konfraterni w sprawie dyplomów i znów usłyszałem , że na dniach wysyłamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pan Marek Skrętny ( Szef marketingu Browaru Amber) poinformował mnie , że dzisiaj wysłal do mnie nagrody za zeszłoroczny konkurs. Mam nadzieję , że dotyczy to wszystkich co byli na pudle. Druga dobra wiadomość - w tym roku konkurs będzie pod patronatem Ambera.

Znów dzwoniłem do Konfraterni w sprawie dyplomów i znów usłyszałem , że na dniach wysyłamy...

Za swoją zwycięską pszeniczkę do tej pory nic nie otrzymałem, ani skrzyneczki z Ambera, ani dyplomu z Konfraterni, ani nawet żadnego maila... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyneczka chyba tylko dla Tomka za GCh, a o dyplomach zapomnij

 

Faktycznie, a ja ponad pół roku żyłem w nieświadomości :) Za pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach, oprócz dyplomów miały być jakieś (bliżej nieokreślone) piwa z Ambera :) Mniejsza o to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co już wałkowac tego tematu, trzeba przyjąć, że ten konkurs tak ma i już.

Trzeba się kontentować chwałą wynikającą ze zwycięstwa i tyle.

 

Popieram, generalnie, to się odezwałem po raz pierwszy i nie miałem intencji nadmuchiwać balonika po raz kolejny... Jak to się mówi i pisze po angielsku, czas na "move on" ;)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się , że należy już nie dyskutować o tym konkursie. W konfraterni zawsze słyszałem, że za nagrody odpowiada Amber. Za pierwsze miejsce jest drewniana skrzynka z imienną grawerką wypełnona piwem. Jeżeli nie ma dyplomów to taka pamiątka też jest świetna. Nie widzę w tym żadnej ujmy aby się odezwać do Ambera . Pan Marek Skrętny (szef marketingu) jest bardzo kontaktowy i dość szybko reaguje. Podaję adres kontaktowy marketing@browar-amber.com.pl . Nie wiem co z nagrodami za II i III miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.