Skocz do zawartości

2011.06.24/25 - V Pomorski...


Kanclerz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W międzyczasie amba zeżarła na portalu wyniki koźlaków, ale już jest ok.

Jak dla mnie nawet bardzo ;) bo mój "Prusakator" zajął trzecie miejsce. Cieszę się bo to mój drugi konkurs, Żywcu na trzy piwa zgłoszone do finału weszły dwa ("Koelsz" był siódmy, na wynik "Szkockiej 70-tki" jeszcze czekam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nawet bardzo ;) bo mój "Prusakator" zajął trzecie miejsce. Cieszę się bo to mój drugi konkurs, Żywcu na trzy piwa zgłoszone do finału weszły dwa ("Koelsz" był siódmy, na wynik "Szkockiej 70-tki" jeszcze czekam).

Gratulacje. Z wyniku 70/- też będziesz zadowolony.

 

Gratulacje dla zwycięzców i finalistów.

Dziękuję jurorom za docenienie mojego młodziutkiego, niespełna miesięcznego Koziołka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koźkaki i pszenice byly takie słabe czy jury surowe?

Marusia na browar.bizie pisze, że poziom, pszenic był tym roku w "dość słaby" - finałowa 8-emka była mocno naciągana. Niemniej jednak cieszy zajęcie 3-ciego (i 4-tego) miejsca - mój debiut na konkursach i od razu pudło :)

Poziom jasnych lagerów był za to bardzo dobry - tak dobry, że pils na którego najbardziej liczyłem nie zakwalifikował się do finału ;)

Edytowane przez korko_czong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwa otrzymały 60-70 pkt a w regulaminie wg tego http://konfraternia.org/images/stories/konkursy/2011/VPKPD/zal_4_kozlak_arkusz_sedziowski.pdf arkusza był max 50pkt ?

Marusia pisała, że przywiozła bardziej szczegółowe formularze ocen - przypuszczalnie też zmieniła się przy okazji punktacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczalnie też zmieniła się przy okazji punktacja.

A to niby z jakiej okazji?

zacytuje anteksa

 

Że tak jeszcze dopytam , piwa otrzymały 60-70 pkt a w regulaminie wg tego http://konfraternia.org/images/stories/ ? iowski.pdf arkusza był max 50pkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jurorom za docenienie mojego młodziutkiego' date=' niespełna miesięcznego Koziołka.[/quote']

Robiłem Ziomal co tylko mogłem, ale nie dało rady windnąć Cię na najwyższe pudło.

Czy poprzedni post coś sugeruje?

Kanclerzu, wystrzegałabym się takich żartów - część osób może je wziąć poważnie :)

 

Dla porządku dodam, że Kanclerz nie maczał ust ani długopisu w ocenie koźlaków.

 

Koźkaki i pszenice byly takie słabe czy jury surowe?

Już wyżej został podany link do mojego komentarza na b.biz, więc tę kwestię mamy wyjaśnioną :)

 

Co do formularzy: jury korzystało z formularzy opracowanych przez Browarzyciela, punktacja do 100 pkt. Na stronie Konfraterni są inne, gdyż mój udział był przez jakiś czas nie do końca potwierdzony i nowe formularze przywiozłam ze sobą.

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczalnie też zmieniła się przy okazji punktacja.

Odniosłem się niejako do sytuacji, kiedy Agnieszka zastosowała inną punktację, co było jakby normalne z punktu widzenia samego konkursu. Twe zdanie o jeszcze jednej zmienie mnie zdziwiło, że ktoś sądzi, że jeszcze się coś zmieni. Sorry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.