Skocz do zawartości

2011.06.24/25 - V Pomorski...


Kanclerz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam wysłałem przez niedoczytanie piwa w butelkach 0,33l, no ale regulamin to regulamin.

Popatrz, Adam!!! Wysłałeś koźlaka we flaszkach 0,33, a dotarły 3 flaszki 0,5 Twego koźlaka. Cud! Może jeszcze nie jak w Kanie Galilejskiej, ale niemniej można to uznać za nienajgorszy początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja dziś wyjąłem ze skrzynki list od organizatorów z zaproszeniem na konkurs' date=' regulaminem i formularzem zgłoszeniowym.

Ot miła ciekawostka :)

Pszenicę warzę w niedzielę.[/quote']

Dla wybrańców :(

Albo dla tych, którzy nie psioczyli na pogięte dyplomy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dla tych, którzy nie psioczyli na pogięte dyplomy ;)

A wyobraź sobie, że też dostałem.

Z tym, że niewielki sens przysyłać, jak mają przelewać do 0,5l :rolleyes: Znów jest za co psioczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorski konkurs ewoluuje z każdym rokiem i w kolejnych latach planowane są jeszcze inne zmiany.

Ktoś wcześniej napisał albo przystępujesz do konkursu i akceptujesz regulamin albo nie wogóle nie startujesz.

Jeżeli na 50 uczestników 3 się nie dostosuje?... no to odpowiedzcie sobie sami.

 

Pierwotnie planowaliśmy narzucić butelki określonego typu, ale pozostało tylko o pojemności 0,5. Czyli pomagając nadgorliwym 0,5 po pepsi jest ok, ale 0,33 już nie.:)

 

Bez żartów, dla każdego to pracował przy obsłudze konkursu jest oczywiste, jak ważne maskowanie, podawanie próbek, jak marudni mogą być sędziowie etc.

Butelki 0,5 są po to żeby było jak najmniej zamieszania, zarówno w tracie przygotowań, ale również transportu, składowania i w trakcie samego przebiegu konkursu. Piwa wysyłacie do Parpar, a sam konkurs odbędzie się w Gdańsku.

Decyzje zmian w regulaminie zostały podjęte po wielu burzliwych dyskusjach i generalnie na podstawie doświadczeń z zeszłego roku.

 

Pozdrawiam i zapraszam do konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże cenną okazała się sugestia Romana Kotlewskiego (piwowara AMBER-a), by zrobić kategorię pt. jasne pełne. Mniej więcej połowa piw, które już dotarły na konkurs to właśnie takie dolniaki. Wielu piwowarów przysyła więcej niż jedno tego rodzaju piwo.

 

Piwa pszeniczne zaanektowały już tyle miejsca w lodówce, że inne musiały, niestety, skorzystac z gościny klimatyzowanej piwnicy - 15°C.

Edytowane przez Kanclerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można liczyć na organizatorów że jutro przynosząc piwo, będę mógł od nich dostać formularz rejestracyjny wraz z tymi małymi etykietkami na butelki. Przejechałem całą Polskę z piwami, niestety oba te papiery zostały w domu. a Dziś już nie mam szans ich wydrukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.