Skocz do zawartości

chłodziarka do piwa Clatronic


krzysztof1970

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro coś takiego http://allegro.pl/chlodziarka-do-piwa-z-nalewakiem-clatronic-i1436847470.html

 

1. Czy warto coś takiego kupić? Czy ktoś posiada i używa coś takiego?

2. Czy pasują do tego urządzenia takie beczki http://browamator.pl/szczegoly.php?Mini-keg_5_l__uszczelka_standard&przedm=1399483&grupa_p=6&pwd[6]=%2F163929%2F165992%2F183146&sortuj=kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ja przerabiałem to samo kiedyś na forum, też się pytałem o ten patent. I napiszę tak jak mi napisali, żeby sobie dać spokój. Teraz mam kegerator i nie ma to jak kegerator :smilies::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Te chłodziareczki są fajne, mała beczka 5 litrowego piwa jest schładzana, ale trzeba mieć do niego naboje gazowe Co2 16 g, naboje z Co2 12 g nie nadają się, bo nie są w stanie wypchać całej zawartości beczki. Ja kupiłam naboje Co2 16 g i przetestowałam tą chłodziarkę. Nie uznajcie tego za krypto reklamę, handluję na allegro różnymi sprzętami i czasem miewam też te chłodziarki. Testowałam je na Co2 12g i była to kicha, ale udało mi się w końcu znaleźć naboje na Co2 16 g i efekt był git i smakowity hi hi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Te chłodziareczki są fajne, mała beczka 5 litrowego piwa jest schładzana, ale trzeba mieć do niego naboje gazowe Co2 16 g, naboje z Co2 12 g nie nadają się, bo nie są w stanie wypchać całej zawartości beczki. Ja kupiłam naboje Co2 16 g i przetestowałam tą chłodziarkę. Nie uznajcie tego za krypto reklamę, handluję na allegro różnymi sprzętami i czasem miewam też te chłodziarki. Testowałam je na Co2 12g i była to kicha, ale udało mi się w końcu znaleźć naboje na Co2 16 g i efekt był git i smakowity hi hi.

Pozdrawiam

Własne piwo też warzysz czy lałeś "kupne " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy własnego piwa nie robiłam, jedynie ostatnio zainteresowało mnie wędzenie kiełbas, ale coraz częściej myślę o konserwantach, które nas dobijają i zaczynam się skłaniać po prostu nad własnymi wyrobami, a że piwo lubię to zajrzałam do Was na forum i może spróbuję też uwarzyć cosik dla siebie hi hi.

ps. piwko do chłodziarki było kupne - niestety

Pozdrawiam

Edytowane przez klejnocik75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałam je na Co2 12g i była to kicha

A można użyć dwóch nabojów po 12g ? Czy jak się wykręci jeden' date=' to cały gaz ulatuje ?[/quote']

Nie bardzo to działa z dwoma nabojami bo to zawsze mniej gazu w naboju niż w takim jaki powinien być, czyli 16 g.

Zresztą te naboje 12g nie są w tym wymiarze co 16 g, są krótsze i trzeba było kombinować z tulejką o odpowiedniej długości i do tego szyjka była za krótka i nie bardzo to wszystko działało. Ja sobie kupuję te 16g u producenta, biorę po 200 sztuk, część dla mnie a resztę sprzedaję i mam problemik z głowy hi hi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.