Skocz do zawartości

Witam


janik15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich podpatruje wasze wyczyny bo sam w prezencie ŚW. dostałem sprzęt na piwo domowe od żonki jest to pewien podstęp z jej strony. Jestem zapalonym motocyklistą i lato spędzam w siodle, robienie piwa też mi się spodobało a wiadomo jak człowiek wypije nie jeździ i tym sposobem spędzę prawdopodobnie więcej lata w domu tym bardziej że nastawiłem już 3 warki dwie zabutelkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedz coś więcej o tych warkach. Brewkit, ekstrakty czy zacierane co to za piwka, a i powiedz z skąd pochodzisz. Powodzenia w warzeniu i szerokiej drogi życzę.

PS

Patrząc na datę założenia browarku i na to że masz 2 warki w butelkach z 3 to musisz mieć super cierpliwość że tyle czasu piwko jeszcze jest w butelkach ;)

Edytowane przez Marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle były zawsze z racji wieku mojego motocykl ciężki Yamaha Virago 750 ostatnie wydanie ale otym mógłbym sporo, warka 1 z brewkit jasne typowe słabo nagazowane (na kaca) 2 z ekstraktu bursztynowe sporo pracy 6 godzin 3 brewkit z racji że dostałem jeszcze dwa więc ciągdalszy nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił moje życie odkąd

Poskładałem go

On wyleczył mnie z kompleksów

Dał mi swoją moc

Nigdy mnie nie zdradził

Nie zawiódł ani raz

To wspaniała jest maszyna

Choć ma już ze czterdzieści lat

 

Sorry, choć to nie Harley móóóóóój, nie mogłem się oprzeć. Przepiękny motor! Witam na Forum! Życzę sukcesów! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki na naprawę i przeróbkę poświęciłem 5 miesięcy ani razu mnie nie zawiódł :( a jazdy były w różnych warunkach szczególnie ostatnie lato deszczowe :/. Co do zacierania też spróbuję zresztą jak się chłopaki zjadą to 40 l. piwa idzie no chyba że zrobię moją słynną cytrynówkę.

Więc podpatrzę Was koledzy i tego też się nauczę wyrobu z zacieru :)

Edytowane przez janik15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę na 2 kółkach. Ja w 2010 roku więcej warzyłem niż jeździłem - tak mi się robienie piwa spodobało, że w sumie nawet w rok 2 tys. km nie przejechałem. Z racji wieku (hahaha!, kryzys wieku średniego :smilies:) wybrałem Hondę Transalp XL650V - spoko turystyczne enduro, można zjechać z asfaltu, daje radę na suchych leśnych ścieżkach. Bardzo chciałem mieć Africę Twin, ale cena mnie zabiła i skończyło się na Trampku. Jakoś przez 2 lata i 5 tys. km nic się nie zepsuło, pod tym względem to motocykl nudny jak japońskie samochody. :D

 

W tym roku pewnie będę mniej warzył latem - narobiłem teraz piwa, akurat dojrzeje na lato. Może będę miał więcej czasu na motocykl. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż marzenia są poto by je spełniać jadąc motocyklem wiem kiedy mijam ogród, kwitnący sad, skoszoną trawę itd. w aucie tego niema z piwem podobnie sam uwarzysz docenisz smak i własną pracę frajda jest podobna nie mówiąc o znajomych nowo poznanych. Zachęcam do spełniania marzeń jeśli chodzi o motocykle służę pomocą tutaj raczej będę was podglądał zanim napisze nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.