Skocz do zawartości

Bożonarodzeniowy konkurs piw domowych w Czechach


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluję zwycięzcom. Bardzo się cieszę. :lol: Chciałbym bardzo podziękować elroyowi za zorganizowanie przesyłki, dorii za wygrzebanie informacji o tym konkursie i mojej Żonie, za wyrozumiałość podczas mojego warzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czes ze skromności nie podał, że zajął 3. miejsce w kategorii Rauchbier. Także zgarnęliśmy 5 medali. :lol: W klasyfikacji medalowej jesteśmy zaraz za Czechami. Podobno piwa z Polski stanowiły 1/3 piw zgłoszonych. Info za BA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje, miło było świadkować wyczytywaniu kolejnych polskich piwowarów podczas ogłaszania wyników !

Trochę zdjęć z imprezy znajdziecie tutaj: http://www.browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=7&przedm=6907740&=Czechy_-_Konkurs_Piw_Domowych_-_sukces_polskich_piwowar%F3w

 

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to może udało by się umiędzynarodowić także nasz konkurs w Żywcu, chętnie bym stanął w szranki z czechami, austriakami i niemcami.

Jest taka szansa: Czesi się odgrażają, że w przyszłym roku w ramach odwetu wystawią swoje piwa w Żywcu. Szczególnie w kategorii Bohemian Pilzner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje GRATULACJE!!! Super wyniki!!! Wynika z tego po raz kolejny,że nie powinniście/my czuć absolutnie żadnych kompleksó w stosunku do piwowaró np. z USA.

No, bez przesady, konkurs był międzynarodowy, ale i niezbyt trudny skoro moja średnia co najwyżej pszeniczka załapała się na medalowe miejsce. Raptem 20+ zawodników.

Czesi wystawili na pewno swoich najlepszych piwowarów, ale oni dopiero zaczynają. Z innych krajów raczej nie startowała czołówka, tylko przyjaciele i znajomi królika. I tak dziwne, że gospodarze nas wyprzedzili (choc w sumie to i dobrze, niezręcznie byłoby zgarnąć całą pulę).

 

Co do USA - może warto by zorganizować analogiczną wysyłkę na jakiś konkurs? Masa problemów, ale teoretycznie byłoby to do zrobienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i bliżej, choć w niderlandach to akurat będą problemy językowe, może lepiej Wielka Brytania?

Ale USA to piwowarski Everest.

Nie rozumiem dlaczego w UK miało by nie być problemów językowych a w NL tak.

 

Coder, tam z każdym dogadasz się po angielsku.

 

lzkamil z browar.biz pracuje na uczelni w Utrechcie i z nikim nie rozmawia po holendersku. Tylko angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zwróćcie uwagę na listę nagrodzonych, a konkretnie na imiona i nazwiska naszej ekipy :P

Ja to mam zawsze pecha :rolleyes:, ale czyż można mieć pretensje do braci Czechów, jak w Polsce też z moim nazwiskiem mają problemy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.