Skocz do zawartości

Bożonarodzeniowy konkurs piw domowych w Czechach


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem prawie pewna, że trzeba wysłać 6 butelek, dla pewności wysłałam maila do Honzy więc się dowiemy :D Dodam tylko, że w ubiegłym roku minimalną ilością piwa którą trzeba było przesłać było 5l, później akceptowali jednak 3l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam czeskiego, ale poprosiłem googla o tłumaczenie i faktycznie informacja jest niejasna:

 

Minimalna liczba piw do kategorii jest sześć próbek. Jeśli mniej próbki zostaną uwzględnione w kategorii Open kategorii.

 

 

A dalej w dyskusji:

 

Wszystko jest dość jasne, ale brak informacji na temat ilości potrzebnych do degustacji, a większość opakowań.

 

[...] Ale vseobecne si myslim, ze dva, tri litry piva by mely stacit. Ale ogólnie myślę, że dwóch, trzech litrów piwa powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Was przeprosić i przyznać rację mapajakowi - 6 piw musi być zgłoszonych do danej kategorii, aby w tej kategorii odbył się konkurs. Absolutne minimum piwa jakie trzeba wysłać w danej kategorii to 1l, najlepiej byłyby 2l. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie, ale niestety organizator odpowiada na maile z tygodniowym, a czasem i dłuższym poślizgiem. Sugerowałam się ubiegłorocznym konkursem, a na dodatek jak się okazuje moja znajomość czeskiego za dobra nie jest :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutne minimum piwa jakie trzeba wysłać w danej kategorii to 1l, najlepiej byłyby 2l.

No to Elroy masz pewien zapas: możesz spokojnie "przetestować" po butelce (albo dwóch) tego co dostałeś, a do Czech wysłać po 4 butelki z każdego. :beer:

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje możesz spokonie wypić, a jak nie dobre to spokojnie możesz wypić całe-tylko by Cię za bardzo nie pokrzywiło, bo pijesz na własną odpowiedzialność. :beer:

Wszystkie piwa zostaną wysłane, ale w ilościach podanych przez Dori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.