Skocz do zawartości

Bożonarodzeniowy konkurs piw domowych w Czechach


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do 5 listopada to tylko akces, czy już wysyłka piwa do Ciebie ELROY na wspólną wysyłkę. JK

Akces. Wszelakie sprawy wysyłek oczywiście później, o czym będę informował.

 

Aktualna lista

wena

gerdzio

thobeta

coder

anteks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No KOPYR co TY. Chyba nie powiesz, że masz same średniaki. JK

W kategoriach regularnych nie mam aktualnie nic konkretnego i to jeszcze w ilości 6 butelek. Zaś kategoria open, to jak mi się wydaje jakiś konkurs pocieszenia, żeby tego inaczej nie nazwać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że coś odpowiem. Czy może nie trzeba? Chyba dobrze się bawicie...

Krótko. Warzę od roku. Warki z tego sezonu są niedoleżakowane. Warki z zeszłego są w dużej mierze wypite (6 butelek to dla mnie problem).

Nie startowałem dotąd w konkursach. W tym roku zamierzam. Nie po to by wygrać i okryć się chwałą.Tylko po to by dowiedzieć się od obiektywnego źródła jak daleko jestem od doświadczeń takich wyjadaczy jak Wena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili Państwo :lol:

Na konkurs w Pradze wyjadą piwa następujących piwowarów

 

dori

wena

gerdzio

thobeta

coder

anteks

oraz pieron który nam potwierdzi niebawem.

Jutro info na głównej stronie ;)

 

Dori - prosiłbym bardzo o zapytanie Honzy czy adres:

 

Pivovar Kocour Varnsdorf

Rumburská 1920

497 47 Varnsdorf

Czechy.

 

Jest na 100% aktualny. Jutro/pojutrze podam harmonogram całej operacji przesłania piw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jutro Dori przekaże nam na forum informacje jakie mają się znaleźć w przesyłce z piwem (wymóg organizatora). Po tym fakcie każdy z Was otrzyma na PW adres na który będę prosił o wysłanie piw.

 

 

edit: no chyba, że się uda dziś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres do wysyłki:

 

Honza Kocka

Pivovar Kocour Varnsdorf

Rumburska 1920

407 47 Varnsdorf

Czech Republic, Europe

 

Do próbek trzeba dołączyć etykietki z następującymi informacjami: Imię i nazwisko, adres oraz kategoria do jakiej wystawiamy piwo :) co do ostatecznego terminu wysyłki to wysłałam zapytanie do Honzy, ale chyba mamy troszkę czasu, gdyż piwa można nawet przynieść osobiście tuż przed konkursem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Wam na maila (tego którego macie zarejestrowanego na forum) niezbędne informacje.

Czekam Więc na przesyłki i nie zwlekajcie z nimi na ostatnią chwilę, w końcu czekać będziemy na każdego :D

Mam 2 fajne piwa na cichej, ale widzę, że już nie zdążą dojść... Trudno, zostają tylko 3 tegoroczne do wyboru; żadne z nich nie jest powalające, ale coś tam wybiorę. Mam na jutro umówione konsylium wybitnych piwoszy, piwa zostaną poddane wnikliwej ocenie i jedno zostanie zakwalifikowane do konkursu, postaram się je wysłać w przyszłym tygodniu.

Jak mi się uda to zgrabnie spakować, to podeślę Ci parę do degustacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z ostatniej chwili.

Kolega Tomek (thobeta) miał przypadek losowy z swoją warką konkursową i mamy jedno miejsce wolne.

Czas do końca weekendu. Kto pierwszy ten lepszy :D

Thobeta: jeżeli piwo zostało Ci tylko w kegu, możesz go zabutelkować z kega, tu jest dokładny opis jak to zrobić.

 

http://www.homebrewtalk.com/f35/we-no-need-no-stinking-beer-gun-24678/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam na tyle czeskiego, ale według informacji na stronie organizatora te 6 próbek to chyba oznacza, że tyle różnych próbek od różnych piwowarów musi być zgłoszonych, aby konkurs w danej kategorii się odbył. Jeśli próbek będzie mniej to te piwa zostaną dołączone do kategorii "OPEN". Natomiast jeden piwowar może wystawić próbkę piwa o dowolnej pojemności a nie w ilości 6 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.