Jump to content
Sign in to follow this  
mareks

Duży browar wprowadza piwa dedykowane gejom i lesbijkom

Recommended Posts

Duży browar wprowadza piwa dedykowane gejom i lesbijkom

Meksykański browar Minerva wprowadził na rynek piwo dedykowane gejom i lesbijkom. Dystrybucja piwa nazwanego "Salamandra" i "Purple Hand" ruszyła w tym roku. Jak dotąd, sprzedano około 500 skrzynek. Według twórcy piwa, Daria Rodrigueza Wylera, firma ma już dalsze zamówienia - z Argentyny, Ekwadoru, Chile, Kolumbii, Japonii i USA - informuje TVN24.

W Meksyku 95 procent rynku piwa jest kontrolowane przez dwa holdingi, więc firma Rodrigueza może mieć ograniczone możliwości ekspansji. Jego piwo będzie raczej produktem niszowym. Według producentów, rynek produktów dla homoseksualistów w Meksyku wart jest osiem miliardów dolarów - podaje TVN24.

To geje i lesbijki tak bardzo się różnią od ludzi hetero, ze muszą mieć swoje piwo? To co jeszcze piwo dla czarnych, kulawych, zezowatych, szczerbatych, lubiących kolor czerwony, zwolenników PO, miłośników Volkswagena...

Ehhh "Dziwny jest ten świat..."

Jestem ciekaw na czym będzie polegał ta różnica. Pewnie na opakowaniu.

tzw "chłyt" marketingowy, nic więcej, szkoda słów

chyba że właściciel to pedał albo lesbijka a może jedno i drugie

To geje i lesbijki tak bardzo się różnią od ludzi hetero, ze muszą mieć swoje piwo?

Tak, różnią się tym, że na każdym kroku muszę eksponować swoją orientację. Normalni ludzie, czy to heteroseksualiści czy homoseksualiści tego nie robią ;)

ta dłoń na jednym z tych piw kojarzy mi się ze sloganem "zły dotyk boli całe życie" i chyba faktycznie coś może w tym być ...

ta dłoń na jednym z tych piw kojarzy mi się ze sloganem "zły dotyk boli całe życie" i chyba faktycznie coś może w tym być ...

Nazwa nawiązuje do "mitologii":

""Purple Hand" nawiązuje do wydarzenia z 1969 roku z San Francisco, kiedy grupa aktywistów protestowała przeciwko komentarzom jednej z gazet. Dziennikarze odpowiedzieli oblaniem demonstrantów purpurowym atramentem. Ci w zamian ozdobili budynek redakcji odciskami purpurowych dłoni. Historia jest przytoczona również na etykietkach piwa." - wg. tvn24

Motyw dloni wykorzystuje rowniez Left Hand Brewing Company

I jakos ich piwa nie kojarza mi sie ze zlym dotykiem ;)

Edited by JakubS

Powiedział człowiek z ciekawym awatarem. ;)

Przepraszam to nic osobistego, ale nie mogłem się powstrzymać.

Edited by grzechu_k

Powiedział człowiek z ciekawym awatarem. ;)

Przepraszam to nic osobistego, ale nie mogłem się powstrzymać.

Oryginal avatara TUTAJ , jesli nie widac na miniaturce co przedstawia :(

Edited by JakubS

Widać, widać... A co ciekawe najpierw zauważyłem tą środkową butelkę i zastanawiając się czemu jest "do góry nogami" zauważyłem "pośladki" he he. Awatar na prawdę mnie sprowokował.

Nie jestem rasistą czy nietolerancyjnym człowiekiem ale gej czy lesba to dla mnie wynaturzenie wtórne. Homoseksualiści z tego co wiem nie manifestują swojej sexualności za to zdrowo pokręceni geje starają sie na siłę przekonać kogoś do swojej racji i druga informacja zasłyszana odnosi się do tego że homosexualiści nie popierają ruchu gejowskiego który jest dla nich również czymś wynaturzonym.

Nie jestem rasistą czy nietolerancyjnym człowiekiem ale gej czy lesba to dla mnie wynaturzenie wtórne. Homoseksualiści z tego co wiem nie manifestują swojej sexualności za to zdrowo pokręceni geje starają sie na siłę przekonać kogoś do swojej racji i druga informacja zasłyszana odnosi się do tego że homosexualiści nie popierają ruchu gejowskiego który jest dla nich również czymś wynaturzonym.

buhahaha,przebiłeś żółć wołową .