Skocz do zawartości

Warszawa, prapremiera Czeskiej Baszty


zgoda

Rekomendowane odpowiedzi

W Warszawie ma się wkrótce otworzyć piwiarnia "w czeskich klimatach" i z lanym czeskim piwem. Na forum obok właściciele zaproponowali 2 lutego o 17:00 przedpremierowe otwarcie dla ok. 40 osób, ale z odzewu widzę, że ciężko jest zebrać taki tłum. A że temat mógł umknąć, to przedstawiam sprawę tutaj - możemy przy okazji się spotkać i pogadać na tematy piwowarskie, nie tylko ogólnopiwne. ;)

 

Kto ma konto na forum obok, to może się dopisać sam. Kto nie ma, to proszę się zgłosić do mnie, dopiszę gdzie trzeba.

 

http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=91021

Edytowane przez zgoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wziąłem z domu, bo do Baszty będę jechał prosto z fabryki. Perspektywa tłuczenia się komunikacją publiczną skutecznie pozbawiła mnie chęci na wożenie piwa. Instynkt mnie nie zawiódł, wymarzłem się rano porządnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, ubierz się ciepło i wpadnij. Ustalimy stanowisko w sprawie browarów rzemieślniczych - Ty się wybierasz na walne PSPD, ja się umawiam z posłem Piechocińskim na przyszły tydzień, dobrze by było żebyśmy mówili jednym głosem. ;)

 

Jak obkleję butelki z rozlanym wczoraj wiedeńskim to wpadnę do Ciebie na wymianę, więc nie masz co wozić dla mnie piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie miało ma celu raczej wydźwięk odwrotny- czy będzie Ci się chciało taskać do domu :)

Ja mam blisko i dla mnie to nie problem, a że wymiana nie odbędzie się natychmiast... ja mam czas ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak było?

 

Jak obkleję butelki z rozlanym wczoraj wiedeńskim to wpadnę do Ciebie na wymianę, więc nie masz co wozić dla mnie piwa.

Zapraszam. W ogóle to parę osób się do mnie wybierało po gęstwy itp., może to jakoś zsynchronizujemy i zrobi się małe spotkanie np. w weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne miejsce- trafić ciężko ;) ale warto poszukać.

patrz a ja jak jechałem na SGGW to przejeżdżałem i z okna autobusu widziałem gdzie to jest :) rozważałem czy by nawet nie przyjść, ale uczyłem się do egzaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od strony schodów nie było oznaczenia, tylko na drzwiach ;)

Koleżanka z Zaolzia stwierdziła że to wygląda dokładnie jak czeska knajpa i wyglądem i klimatem więc myślę że to najlepsza rekomendacja. Duży wybór tylko czeskich piw, czeskie przekąski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.