Skocz do zawartości

Browar Dziadka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jestem ciekaw czy ktoś z szanownych odróżnił by butelkę napowietrzoną bardziej lub mniej.

Bardziej bym się martwił o stygniecie brzeczki, zwłaszcza gdy góra jest odkryta... no ale to już można sprawdzić empirycznie

Też jestem ciekaw czy różnica byłaby zauważalna przez przeciętnego konsumenta.

Co do stygnięcia to obawy Twoje nie są uzasadnione, bo temperatura brzeczki spada (szkodliwe reakcje utleniania zwalniają) a absorpcja tlenu przez nieruchomą powierzchnię jest wolna (stąd różne sztuki przy napowietrzaniu brzeczki do fermentacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy ktoś z szanownych odróżnił by butelkę napowietrzoną bardziej lub mniej.

Spokojnie stwierdzę, że co najmniej 90% forumowiczów nie jest w stanie tego stwierdzić, nie mówiąc już o innych wadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Przepraszam wszystkich sąsiadów' date='ale myślałem że butelki już macie i że tych skrzynek nie pozbędę się.:)[/quote']

Ale sąsiadom podpadłeś. Masz szansę rekompensaty.

Fakt, ale odbić się musisz.

Teraz znów wyjdzie pewna reguła, że jak się coś daje za free to i tak trzeba dopłacić (jak fiskusowi :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprowadzimy Dziadka do Ostrowa. :)

Tylko zatrzymamy jego browar. :)

Jeżeli już, to proponuję bardziej na południe. 'My' sudeccy piwowarzy chętnie Takiego! sąsiada przyjmiemy.

 

... Dziadku, żarty!

Choć pewne jest, że Twoi sąsiedzi za nic nie chcieliby się Ciebie pozbyć - a 'my' z chęcią przyjęli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek nie martw się zawsze można zmienić sąsiadów ;):smilies:

Tylko po co,, skoro my tu się dobrze mamy.:okey:

 

Jest mi tak w dziubku jak bym piołunu popił.No cóż rekompensata musi być-17.03.:smilies:

to rozumiem :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w związku że tak podstępnie i bez pozwolenia sąsiadów... to też Wam coś zostawię u Dziadka na pocieszenie.

Myślę że na św. Patryka będzie się nadawać :smilies:

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.