Skocz do zawartości

04.06.11 V Grodziski Konkurs Piw "Prawie jak Grodzisz"


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Również w tym roku zwycięzca konkursu otrzyma 2-osobowy karnet do łaźni piwnych

Bosko, niestety obawiam się, że jeżeli o mnie chodzi jako, że to mój debiut w konkursie, to aby tam się dostać najpierw muszę się zapoznać z pozycja "Cennik" na ich stronie ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto pozostali sponsorzy GKPD

- WES

-Homebrewing.pl

-Browamator

- Centrum Piwowarstwa

- Piwodziej

- Twój Browar

Nagrodami są bony do realizacji w tych sklepach . Oczywiście mamy nadzieję że lista sie powiększy :D

Nie licząc GCh, to Grodziski konkurs ma najbardziej wypasione nagrody w kraju. :) Gratulacje dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chwalę organizatorów (i przy okazji konkurs w Częstochowie również), bo zawsze i dyplom i fajne gadżety w ramach podziękowania za wsparcie otrzymujemy :/
Nie licząc GCh, to Grodziski konkurs ma najbardziej wypasione nagrody w kraju. okay Gratulacje dla organizatorów.

To może ja trochę przydziobię :( i powiem:

To zasługa sponsorów którzy mimo coraz większej mnogości konkursów niezmiennie nas co roku wspierają. :/ Za co dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Dobra. Pakuję flaszki do torby. Jutro wyślę. Chociaż... Nie wiem które wybrać ;) To ze stycznia ma zdecydowanie za mało gazu, ostatnie butelkowałem 7 maja, więc do dojrzałości brak mu dobrych 4 tygodni. Nic. Coś wymyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Dobra. Pakuję flaszki do torby. Jutro wyślę. Chociaż... Nie wiem które wybrać :) To ze stycznia ma zdecydowanie za mało gazu, ostatnie butelkowałem 7 maja, więc do dojrzałości brak mu dobrych 4 tygodni. Nic. Coś wymyślę ;)

Ślij :) pracuję nad unikalnym upominkiem dla każdego :rolleyes:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Dobra. Pakuję flaszki do torby. Jutro wyślę. Chociaż... Nie wiem które wybrać :) To ze stycznia ma zdecydowanie za mało gazu' date=' ostatnie butelkowałem 7 maja, więc do dojrzałości brak mu dobrych 4 tygodni. Nic. Coś wymyślę ;)[/quote']

Ślij :) pracuję nad unikalnym upominkiem dla każdego :rolleyes:

No nic. Pójdzie młode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś z rana miałem olśnienie o grodzkim konkursie. Piwo też młode i szybko przywiezione. Kurnka' date=' tylko przechmielone.[/quote']

Sprawdzimy ;)

To przyznaję się bez bicia, przechmielony i za mało wędzony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak przybędę na konkurs to wezmę pozostawione 4 butelki zeszłorocznego mojego Grodzisza oraz kilka tegorocznego więc będzie można spróbować jak się smak zmienił. Zeszłoroczny Grodzisz zajął zaszczytne 15 miejsce ;) czyli szału nie ma, ale wczoraj próbowałem i jest bardzo dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.